Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek fehér falhoz a...

Szerintetek fehér falhoz a fehér bútorok illenek jobban? Vagy a sötétek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
A fehér biztosan nem. Legalábbis az én ízlésem szerint. Nagyon egybeolvad. Akkor már inkább a sötét.
2017. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A többi kiegészítőtől és a padlótól függ, lehet szép is fehér bútorral.
2017. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. nekem fehér falhoz fehér szekrénysor volt, annyi csavarral, hogy az ajtók színesek voltak. viszont akkor már inkább egy natúr színű bútort választanék hozzá a sötét bútorok szerelmese voltam sokáig, amíg nem lett egy sötétbarna kis szekrényem. minden kosz egyből látszik rajta. mostmár tölgy színű bútoraim vannak (imádom), és barackszínű falam, sötétbarna padlószőnyeggel (13 évig fehér falam volt, már herótot kaptam tőle)
2017. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szeretem a fehér falat, inkább színeset, főleg fehér bútorokkal. A fehér falhoz a nagyon sötét színek sem mennek, túl nagy lesz a kontraszt, zavarja a szemet. Inkább pasztell színek.
2017. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TappancsMancs ***** válasza:
86%
A fehér és a sötét között van még sok árnyalat.
2017. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

A fehér fal fehér bútorral nagyon sivárnak hat.


[link]


Fehér fal sötét bútorokkal a nagy kontraszt miatt erősen ingerli az ott tartózkodókat.


[link]

2017. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Én az arany középútra voksolok. Szerintem nagyon steril közeg lehet az, ahol minden fehér, bár élőben ilyet még sosem láttam.

A fehéret feketével sem párosítanám a teljes lakásban. Valami köztes megoldást keresnék.

Mondjuk ha tetszik, akkor nyírfa szín. Az viszonylag halvány, de még is megtöri a fehérséget.

2017. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem fehér falhoz tökéletesen illenek a kevert búrorok, gondlok itt arra hogy egy sötét fa keret de a polc esetleg már fehér vagy a világos fa bútor, de szerintem ha túl nagy a fehérség hidegnek fog hatni a szoba.
2017. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lilla789 válasza:
Szerintem a fehér falhoz a nagyon világos bútor egyáltalán nem passzol. Ha fehér a fal akkor érdemesebb sötétebb árnyalatú bútort választani.
2017. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ezt egyedül te tudhatod! Nekem pl szűrke falam van néhány fehér és néhány fekete bútorral ée imádom a szobám!!!!de ismerek olyat akimek fehér fala van vaj színü bútorokkal,mert őt az megnyugtatja.

Tehát ez teljesen személyiség függő.

Mielött belekezdesz próbáld meg elképzelni és saját magad dönts ne azért mert xy gyurika azt mondta h mi jó és mi nem.

2017. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!