Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik lanka öblitėsü wc?

Létezik lanka öblitėsü wc?

Figyelt kérdés
Nem lapos, nem mėly a lyuk elol van nem csobban de lejt.

2017. szept. 21. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is olyan van a pincében. Asszem vagy az OBI-ban vagy a Praktikerben vettük ezelőtt vagy 5 évvel.
2017. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme lenne? A "féknyomokat" takaríthatod minden használat után.
2017. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
#2 Ha nem órákig kotlasz a wc-n, hogy oda tudjon száradni egy kicsit, akkor a leömlő víz többségében nyomtalanul lemossa. Nem kell feltűnően többet használni a kefét, mint más rendszerű wc-nél.
2017. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A lyuk elol van így nem csobban mint a polcosnál de belecsúsztok a vízbe, így nem büdös. A fékcsik meg leszedhető.
2017. szept. 23. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:

# 3!

Nálam ritka, ha egy percnél tovább tart a "kotlás" (soha nem értettem azokat az embereket, akik képesek ott ücsörögni, olvasni, stb., mi értelme van?), mégsem hozza le pusztán a víz.


Csobbanás ellen megoldás lehet, ha nem csak a csésze elejére ülsz, hanem kicsit hátrébb teljesen ráhelyezed az alfeledet. Vagy művelet előtt dobsz bele egy darab papírt.

2017. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tapasztalataim szerint nem elég egy darab papír, hanem relatíve sok kell a lyukba, hogy ne csobbanjon. Vagy legalábbis az első után a többi se, mert ha csak 1-2 réteg papír van a lukban, az a víztől elázik, és az első darabka még nem csobban, de a többi már igen, ha jön még. Nekem szokott, szóval viszonylag sok papírt kell a lyukba raknom, hogy egyik se csobbanjon.


A félreülős módszerrel meg ugyanazzá válik a wc-zés, mintha elöllukasat használnál, hiszen először a fajanszra érkezik a termés, és csak utána borul vagy csúszik bele a vízbe. Szóval ha valaki nem szereti hogy csobban, akkor már kényelmesebb eleve elöllukasat vennie, mint utána a hátullukason célozgatnia.

2017. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a félreülés és célozgatás, ha valaki annyira az elejére ül, hogy pont a vízbe esik a cucc.

Én rendesen ráülök az ülőke teljes felületére, nem csak épphogy elöl a szélére.

Lehet ezért nem csobban nekem, viszont összemázolja a kagylót, mert így hátrébb landol.

Ezért nem értettem, mért jó az, ha elöl a szélén ülsz és igaz hogy akkor így sem fog csobbanni, de cserébe összekeni ugyan úgy a porcelánt.


Mindegy... nekem tízen éve mélyöblítésű van, ha elöl lenne a lyuk az sem lenne jobb szerintem, de ti tudjátok... :)


A munkahelyemen van a régi hagyományos "polcos" típus. Na, az a legrosszabb. Először azt is mindig kibélelem papírral, hogy rögtön levigye az egészet a víz, eleve nem is érjen hozzá a cucc a porcelánhoz.

Igaz hogy csobbanni nem tud, de cserébe van hogy még ki se jött a kábel, be már leér a polcra és nem dől el. Meg kell emelkednem, hogy ki tudjon csúszni. Ekkor pedig rendszerint úgy dől el, hogy érzem, hogy a csúcsa végigdörzsöli a fenekemet. Nagyon utálom! A szagokról meg nem is szólva...

2017. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem a szag kevésbé zavar, mint a csobbanástól kapható fertőzések. Én sokkal inkább preferálom a padkásat. Nekem évente egyszer ha előfordul amit írtál, hogy hosszabb a matéria mint a polc-fenék közti távolság, viszont egészen biztosan nem fog a fenekemen landolni a visszacsobbanó víz (én azt legalább annyira utálom, mint te azt, amikor a vége végigrajzolja a tomporod :))


Nem vagyunk egyformák, no. Kinek a pap kinek a papné, ezért is van annyiféle kiképzése a wc-knek.

2017. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,de tud valaki segíteni keresett wc-t

megtalálni?

2017. szept. 23. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Alföldi Bázis 4035, ha alsókifolyású kell. [link]
2019. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!