Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehet laminált padlót fordítva...

Lehet laminált padlót fordítva lerakni? Mert sógorommal raktuk le és én féderrel kifelé akartam, ő viszont befelé. Végül ő győzött és az egész pocsék lett. Mozog, eláll a padlótól.

Figyelt kérdés
Vissza lehet szedni és újra lerakni fordítva, vagy ez már kuka? Így nem maradhat.
2017. szept. 24. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy az alja van felül?
2017. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem értem....
2017. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok, a laminált padló egyik szélén féder a másikon nút van. A miénket féderrel magunk felé tettük le és stabil is lett mert rásimul a betonra, ezt viszont féderrel a fal felé raktuk, hiába pattintottuk össze minden sornál lehetett látni hogy feláll a padló! Emiatt levegős, és hullámzik az egész. Gondolom én hogy emiatt. Vagy nem is számít merre néz a nút és a féder?
2017. szept. 24. 18:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom annyira nem vagytok buták, hogy melyik a laminált lap alja (ami a föld felé néz) és melyik a rendes oldala.


Na, ha ez megvan, akkor nem lehet rosszul lerakni. Ragasszatok fel szegélylécet, akkor nem fog látszani a hézag a fal és a padló között (ami azért szükséges, mert idővel a fa tágul kicsit).


Mi az, hogy mozog? Az egész padló? Tegyetek rá egy súlyosabb bútort és máris nem fog. Csak a padló maga legyen középen, hogy egyenletesen tudjon tágulni. Ugyanis ha nem tud, akkor felpúposodik.

2017. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van alátét letéve alá?
2017. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, van alátét is alatta. :( Én csak gondolom hogy az a baj, hogy nem rápattintottuk a következő sort, hanem alulról pattintottuk. Videókon is megnéztem, és mindenhol a féder néz felénk és nem a nut. Menet közbe is lehetett látni, hogy hiába kalapálta össze, egyszerűen a levegőbe lógott a parketta széle. Most hogy bevittük a bútorokat, még rosszabb lett. :( Vissza lehet szedni és ugyan ezt lerakni?
2017. szept. 24. 18:35
 7/12 A kérdező kommentje:

Én így akartam rakni. :(

[link]

2017. szept. 24. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ha nem jó akkor szétkapjátok és kezditek elölről (csak ne állat módjára szedjétek szét)
2017. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább egyenetlen az aljzat, vagy nedvességet kapott a parketta és eleve púpos.
2017. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni? Szerintem eléggé jól leírta a kérdező.


Amúgy egyértelmű, a sógorod volt a hülye, neked van igazad. Szedjétek fel, s máris lehet normálisan lerakni, mert így is ugyan azok a méretek.

2017. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!