Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nekem Ariston kondenzációs...

Nekem Ariston kondenzációs kazán van, hogyan kell szakszeruen utántölteni vizzel?

Figyelt kérdés
Fűtés és víz is erről megy, a csapot megtaláltam, de nem tudom, hogy ki kell-e húzni, mert azt a kék tekerőt a padló irányába lefelé lehet húzni, de tekerni akkor sem tudom, ha kihúzom, meg akkor sem, ha visszapattintom. Félek, hogy ha erősebben meghúzom eltörik az a kis műanyag. Tudtok ebben segíteni, én nem értek ehhez, pontosan milyen metódussal kell tekerni? Köszi szépen előre is a válaszokat.

2017. okt. 10. 15:21
 1/1 anonim válasza:

Én is így járta. A kék gombot lefelé állásban kell eltekerni BALRA. (Mint a közönséges vízcsapot.) Nekem is szoros volt a gomb.Kézzel nem tudtam elcsavarni. Ovatosan fogóval kell eltekerni addig, amígel nem indul a víz. Ha felment a nyomás 1,6-ig, akkor el kell zárni. Megjelenik a Szerv, utána a Purge felirat. Ez után meg kell nyomni a "vissza nyíl" gombot. A kazán elkezd légteleníteni. Ez 7 percig tart. Utána működni kell a kazánnak.

Nekünk jó lett.

2023. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!