Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Savalapba ha beton teglakat...

Savalapba ha beton teglakat teszek (kevesebb beton miatt) akkor tenyleg meg fog repedni kesobb az alap, vagy nyugodtan tehetek bele?

Figyelt kérdés
80 cm melyre le lesz teve es 15os zsaluko kerites megy ra fa deszkazattal vegyesen.

2017. okt. 18. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kerítésnek nincs akkora súlya, hogy ennyire kelljen parázni... ha idővel meg is reded egy ügyes kőműves eltünteti a repedést... a mi kerírésünk alatt kb10- 15cm alap van homokos talalyon, 70 éve áll a kerítésitt ott megdőlt az évek alatt, és amint lesz rá pénz cserélem kovácsolt vasra, de szerintem ez még 500 év múlva is itt álna, ha nem avatkoznak közbe...
2017. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Papíron nem lehet, mert a tégla és a beton hőtágulása nem ugyanaz, de én sem aggódnék.
2017. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a beton tégla nem betonból van?
2017. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Tényleg, figyelmetlen voltam :-/
2017. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!