Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül a csempe...

Mennyibe kerül a csempe lerakás/m2 (munkadíj, anyag ár a csempén kívül)?

Figyelt kérdés

Alföldön, Csongrád megyében kb. mennyi lehet.


Mennyiért raknak le 1m2 csempént?

Mennyi a munkadíja 1m2 lerakásának?

Mennyi az anyag ár 1m2 csempéhez kb. a ragasztó, fugázó, ami kell hozzá?


Úgy kb. érdekelne.

Padlóval, falakkal kb. 65m2-t szeretnék lecsempéztetni/járólapoztatni. A leverést azt megcsináljuk mi.

A lerakásnak a munkadíja érdekelne, meg az anyagár, h mennyi, mármint a csempén kívül.


Köszi :))



2017. okt. 22. 20:53
1 2
 11/20 gery363 válasza:
Olvasgatom a hozzá szólásokat,páran javasolják,hogy olcsóbb ha magad csinálod.Nekem mint szakembernek biztos olcsóbb,neked azért be kell még szerezni a szerszámokat hozzá.Ollóval vagy késsel nem lehet vágni a lapot,kanállal elég hosszadalmas lekeverni egy fürdőre való ragasztót és akkor még nincs amivel rá kend a lapra.Összességében most az egyszeri burkoláshoz még költs szerszámra is tíz ezreket,ha kölcsönzöd az se kevés.Ezért jó a szakember mert neki már van szerszáma és gyakorlata.
2018. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Több tízezer szerszámra"


Kedves "szakember"

Megkönnyeztem amiket leírtál.


Nálam a legutóbbi "szakember" által a járdára lerakott burkolólapok, az első télen feljöttek.

Egy másik "szakember" úgy burkolta le a konyhát, hogy az eldőlt sörösüveg, a falig gurult rajta.

Hozzám többet semmiféle "szakember" nem teszi be a lábát!!!


Mint tudjuk az ilyen szakiknak a három fő ellensége: a vízszintes, a függőleges, meg a derékszög!

(Nem beszélve a hiányos anyagismeretükről.)

2018. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Pont erre mondaná, h de ő nem olyan kókler mint a többi.
2018. márc. 19. 18:35
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

Ja, innen nézve tök mókás, ahogy itt sírtok, milyen sokba is kerül a szakmunka. Igaz, hogy egy szépen kiburkolt lakás milliókkal ér többet, de ti sajnáltok egy szakembernek kifizetni párszázezret. 95m2 burkolása 50-60e :) tessék csak álmodozni.

Végülis tökmindegy, hogy ti mit gondoltok, mert nem ti vagytok a megrendelői körünk. Megjegyzem mi már bő egy hónapja csak jövő évre adunk időpontot és megvárnak minket. Burkolást is 5000/m2 ártól végzünk már jó egy éve és kifizetik, majd másnak is ajánlanak. Lehet, hogy ezért foglalkozom én is ezzel a két diplomával a zsebemben.


Szóval lehet hisztizni, vagy erőltetetten vihogni, de attól a tény még az, hogy fogalmatok nincs a realitásokról.

2018. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

hisztizni, vagy erőltetetten? Te beteg vagy? Mármint van valami érzelmi problémád, h ilyen agresszívan írsz?

Nyílván azt szeretnéd, h mindenki veled burkoltasson nem is 5 hanem 10 vagy 15 ezres m2 áron. Ez a te vágyad.

Két diplomával ilyen módon tudsz megnyilvánulni?

Amikor a megrendelőnek esetleg valami nem tetszik, akkor is így leugatod?

Te vagy a burkoló király még a megrendelőnek kell kinyalnia, h méltóztatsz elmenni hozzá burkolni?


Most komolyan, őszintén. Milyen két diplomád van? Mi az a két diploma, aminél jobban fizet a fizikai munka?

Budapesten csinálod igaz? Vagy nem? Mert ez a hosszú várólista ott jellemző és az is ott jellemző, h nincs idejük az emebreknek maguknak utána nézni, h kell és megpróbálni.


Mért ne férhatne meg egymás mellett az, h te 5 ezerért burkolsz és az, h van akiknek meg van ideje és kedve megtanulni burkolni netről, videókból, írásokból és megéri neki még úgy is, h esetleg nem lesz jó és fel kell szedni, de megpróbálta, ha meg siekrül akkor több száz ezeret spórolt?

Ez a kettő mért nem férhet meg a világba? Mért kell a szaroddal dobálózni, ha valaki nem úgy gondolja, ahogy Te?


Nyílván van akinek van érzéke hozzá és szépen ki tudja tanulni annyira, h magának megcsinálja.

Van akit meg ez nem érdekel vagy nincs rá ideje vagy nem nagy pénz neki az 5 ezer.

2018. máj. 3. 10:41
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

kedves alienkingmittoménmi :)

Még emailbe is bekopizhattad volna ezt a csodát, amit itt összehoztál nekem és akkor háromszor is kiélvezhettem volna minden szavadat:)


Biztos szövegértési nehézségeid vannak, így szívesen levezetem neked újra: nem te-ti vagytok a célközönségem. Ez kb azt jelenti, hogy persze, csináld csak magadnak, ha van hozzá affinitásod, hajrá. Viszont az olyan nyávogó alakokon jókat szoktunk röhögni, akik jönnek a szarral, hogy "miért ilyen sok"? Azért csókolom, mert ezáltal egy többmilliós értéknövekedést tetszik elkönyvelni és ha így nézzük akkor bizony ez még mindig piszok olcsó.

Végre kezd a szakmunka becsülete a helyére kerülni és az igazi értékteremtést lassan ugyan, de be fogjuk megfelelően árazni.

Ez nekem jó és nem derogál két diplomával elfáradni napközben, már csak azért sem, mert büszke vagyok a munkámra és még szépen is keresek vele.

Szóval sértegessél csak, pontletojom :)

2018. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Nem kell diploma hozza???

Nem is

De par eves gyakorlat, kezugyesseg, hozzaertes...stb

20 eve burkolok, ilyenek miatt kerek el 5000 ftot negyzetmeterenkent

Mikor kihivnak javitani, mert sajaz kezuleg allnak neki es nem sikerult a burkolas🤣

2018. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekünk egy öntudatos szakember, valójában mekkmester rakta le, borzalmas lett. 22 nm összesen 100 ezerért, mindezt másfel hónapon keresztül. Nagyon figyeljen mindenki oda, hogy az ilyen szemét emberek azzal trükköznek, hogy bevállalják a munkát, elkezdik, elkérik az előleget és elmennek máshová dolgozni, ahol ugyanezt csinálják! És még nekik áll följebb, ha szóvá merjük tenni... Ki kell rúgni, ahogy elkezd trükközni, jó tanácsként írom!
2018. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-esnek írom, hogy nekem a majd 4000 forintos metrócsempét rakták föl olyan egyenetlenül, hogy egyik ki mások meg befelé dől. Es ezek úgynevezett szakemberek voltak. Amikor a főnöknek mondtam, akkor be akarta bizonyítani, hogy nincs igazam, miközben szemmel látható az egyenetlenség. Mindezt 4500/ nm áron, videken, számla nélkûl. Imre mekkmestert kerülje mindenki Dél-Baranyában!
2018. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 nagybela válasza:

Az igazság az hogy egy cssmpe cserénél több munka művelet van, ha még le is van verve a csempe!

Sikba vakolás 1400ft+burkolás4000ft!

Nem beszélve arról ha vizes blokkban kell burkolni nem m2 árban dolgoznak a burkolók mert ott több vágás van és komplikáltabb a burkolás!

Attol függ milyen minőséget szeretne az ember!

Sok a kókler!

2019. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!