Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízkiállás átrakása kb 80...

Vízkiállás átrakása kb 80 cm-rel mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Új konyhabútor vásárlása miatt szeretném a mosogatónál a vízkiállást a mosogató alá tenni(ahogy mostanában szokták)mert nekem a mosogató felett jön ki a falból és azon van a csap.Bontani kéne a falat, csempe is van rajta. Ezt szerintetek mennyiért csinálná meg egy vizes szaki? A visszaburkolást megcsinálnám én.
2017. nov. 4. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem sok. Anyagköltség szinte alig van. Itt a kiszállás meg a pár óra munka lesz csak. Pártízezerből megvan. Kérdés h találsz e ilyen kis munkára embert.
2017. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem max egy 20-asból megvan Pesten is. Ha vidéki szaki, akkor jó eséllyel még olcsóbb is. Nem egy nagy munka. El kell zárni a vizet, ki kell vésni, csövezni kell, majd helyreállítani. Ha nagyon megerőltetem magam még lehet nekem is menne nőként. :)

Akár még a vésést is megcsinálhatod, így tényleg konkrétan csak a csövezés a dolga a vizes embernek, még gyorsabban kész lesz.

Nagy előnnyel indulsz, ha tudod merre mennek a csövek a falban (felülről, alulról).

2017. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!