Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szigetelés cserepes lemez alá...

Szigetelés cserepes lemez alá kell vagy nem sok értelme van?

Figyelt kérdés
Jövőre a pala tetőmre cserepes lemezt rakatok. Mivel tetőtér beépítéses, gondolkoztam a lakótér magasságig szigetelésen a lemez és a pala közé. 5 cm kőzetgyapotra gondoltam. Jó pár szakit megkérdeztem, valamelyik azt mondja persze sokat számít, valaki meg azt mondja h nem sokat ér. Vélemények.
2017. nov. 13. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért eltérőek a vélemények, mert számít is, meg nem is. Attól függ, mit szeretnél elérni.

Azaz télen számít a szigetelés, mert kevesebb hő jut ki, gazdaságosabb a fűtés. Figyelj, hogy ne legyenek hőhidak!

Nyáron cseppet sem számít a szigetelés, mert amikor egész nap tűzi a Nap mindenképpen átmelegszik, viszont ekkor éjszakára benn tartja a meleget, ami elég kellemetlen tud lenni.

2017. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!