Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szennyvízlefolyó közöstulajdon...

Szennyvízlefolyó közöstulajdonnak számít?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom hogy fürdőszobafelújításnál (társasház) cseréltek villany vezetéket, víz és lefolyó csöveket. Én is most felújítás előtt állok, na de amit nem értek hogy szennyvízlefolyó csere?? Utolsó emeleten lakom, és meddig cserélhetem le a szennyvíz lefolyót? Mi lesz ha én már végeztem a felújítássak és akkor kitalálják hogy felújítsák a csatorna rendszert akkor nálam megint mindent feltúrnának. Aki már újította fel a lakását, meddig cseréltétek le a lefolyót milyen hány méterig?
2017. nov. 20. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind 1 melyik emeleten laksz,a lakásból 1 közös lefolyóba csatlakozik addig a saját.Amennyibe a fő ág cserélve lenne ,az a lakásod nem érinti.
2017. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fehér cső közös, a bavezetések már a tiedek. Ha az új nem fog egyezni a tiéddel, lecserélik.

[link]

2017. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nagyon regi epuletrol van szo 60 eves. Es oszinten szolva en meg nem lattam az en sajat csovemet, mert a falban van/megy.
2017. nov. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!