Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nyitott tagulasi tartalyt...

Nyitott tagulasi tartalyt hogyan szokas szigetelni?

Figyelt kérdés
Kozvetlenul cserep alatt van, 5 eve lakunk ott, meg sosem volt belole problemank. Most azonban eszembe jutott a dolog, hogy le lellene szigetelni. Hogyan szoktak? Esetleg uveggyapottql korbetekerjem, azt meg vmi ragasztoval korbe megint, hogy ott ragadjon? esetleg jobb otlet?

2017. nov. 21. 02:24
1 2
 11/11 Bereczk Jénos ***** válasza:

A tágulási tartály is tudomány lett, van aki 200 literes hordót tesz a padlásra, csak a dugót nem veszi ki, vagy zárt rendszert csinál és eldugja valahová!!!!Ez a fűtésnek olyan része, ami jobb, ha szem előtt van, mert

itt látható először ha probléma van, tehát a legjobb hely a kazánház, akkor minden begyújtásnál ellenőrizhetjük, rendben van-e?

Én természetesen a nyitott tartály híve vagyok, de az elhelyezése és működése, nálam fontos!! Tehát a kazán fölött van, ugyanabban a térben, így sosem fagy be! A felső pontból a vizet egy pipával vezetem a tartály

fenekére, innen szívja vissza a fűtés, amikor hűl, levegősödést 50 évig nem tapasztaltam, a tartály természetesen átlátszó ballon, amiben látszik a vízszint!!!! Ha véletlenül felforrna a víz, bugyborékolással jelez, ha emiatt a keringés akadozik, a leeresztő csapon feltöltjük!!!!

2022. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!