Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Érdemes panelben a nappaliba...

TappancsMancs kérdése:

Érdemes panelben a nappaliba járólapot letenni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Könnyű tisztán tartani, vannak szépek.
2017. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, érdemes, persze.

Én mondjuk nem érzem jól magam ilyen nappalikban, olyan érzésem van, mintha a konyhába vagy a fürdőbe "száműztek" volna. A parketta is könnyen tisztítható.

De ha te ezt szeretnéd, csakis a te dolgod, a te otthonod.

2017. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt szeretnéd, érdemes. Viszont én sem szeretem. A teljes amerikai konyhánkban egy burkolat van, járólap. Hideg, nem kelt kellemes érzetet. Muszáj rá szőnyeget tenni.

Ha már járólap, akkor én famintásat tennék, ami laminált laphoz hasonlít mintára, így járólap, de mégsem annyira rideg.

2017. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehetne, de senki nem tartja be. Az oka, hogy nem tompítja a kopogó hangokat, a szomszédok megőrülnek, ahogy mászkáltok rajta.

Szerintem nem is kellemes, ahogy írták elég hideg-rideg érzetet kelt. Pár ismerősöm leburkoltatta a nappalit, amikor ez divat volt, aztán nagyon gyorsan vagy felszedték, vagy szőnyeget tettek rá.

2017. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Több mint húsz éve lakom panelben hatodikon és a fölső szomszédnak mint mindenhol a folyosón konyhában és fürdőben járólap van. Sosem hallani ahogy mászkálnak. Klumpában vagy tűsarkúban biztos hallanánk. Nem tudom honnan veszed.
2017. nov. 26. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nem panel, hanem családi ház, de nálunk az amerikai konyhában mindenhol kerámia járólap van, és a közlekedőben is. Eleinte furcsa volt, de mostanra nagyon megszerettem, nagyon praktikus, sokkal egyszerűbb tisztán tartani, mint bármilyen más padlót, és most már direkt tetszik is, hogy egységes a padló mindenhol, nagyobbnak tűnik tőle a tér. Bár az hozzá tartozik, hogy nálunk padlófűtés van, így kellemesen langyos a járólap, ha ez nem lenne, lehet, hogy zavaró lenne, hogy hideg, pláne ha kisgyerek is van. Bár ezen valamennyire lehet segíteni egy szőnyeggel.
2017. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az előző lakó az egész lakásban (74 nm-es panel) járólapot rakott le, hogy könnyű legyen takarítani... komoly alkualap volt, gyűjtjük a pénzt az átalakításra azóta is :) hideg, nem otthonos, és iszonyú csúszós!!!! Zokniban életveszély, de a papucsaink is csúsznak rajta, a gumi talpú cipők meg csikorognak, szóval borzasztó. Takarításhoz sportcipőt veszek, mert csak abban tudom mozgatni a bútorokat...
2017. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!