Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Horganyzott ereszcsatornát...

Horganyzott ereszcsatornát hogyan toldjam össze?

Figyelt kérdés
Régi ereszcsatornában kell egy darabot kicserélnem egy lyuk miatt. Megvettem az új darabot de nem tudom, hogy mivel, hogyan illesszem össze. Az oké, hogy szilózom és szegecselem, de előtte az elemek össze nyomása a problémám.A két oldalán, a felső részen az íves hajlított rész nem össze nyomható. Azt vágjam le a toldás hosszában? Vagy lehet kapni hozzá toldó elemet?Forrasztást kizárnám.
2017. dec. 27. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne összenyomható ? Fogsz egy gömbölyű fogót és azzal kúposra szűkíted.
2017. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kivágod a rossz részt,és kombinált fogó végével kihajlitod,szétnyitod a csatorna végeket.Belenyomod az újat 2-3 cm re,majd rászoritod a komb,fogóval a nyitottat.A másik végén ugyan így kell eljárni . Ha sikerül kész bádogos vagy már .A méretekre ügyeljél .
2017. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eresz csatornáról írtam,és nem a viz levezetőről.

A vizlevezetőnél valóban kell 1 kúpos szárú fogó,ennek jobbra,balra forgatásával lehet szűkiteni .

előző

2017. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A napokban próbálkozom.
2017. dec. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!