Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Betonpadlót lelehet festeni?...

Betonpadlót lelehet festeni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Betonpadlónkat szeretném lefesteni esetleg mintásra . Milyen festék kell hozzá és ha lefestettem akkor lekell e lakkozni vagy tartós lesz lakk nélkül is?

2017. dec. 29. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Vannak kimondottan betonfestékek.

De létezik műgyanta padló is.

Javaslom nézz ennek utána.

2017. dec. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy beltéri lépcsőt festettem le betonfestékkel. Nem kellett rá lakk. Mosható volt, de 3-4hónap után kezdett kopni. Csak szükség megoldásnak jó.
2017. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöldkéz!
2017. dec. 29. 09:59
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:

Remélem nem szobában akarod :D De mindegy. A szakszerűség hiánya miatt gyorsan lekophat. Betonra vannak festékek de van az igénybevétel miatt külön járófelületi beton festék. Itt kezdődik a dolog. Aztán külön erős tisztítószerrel és magasnyomásúval iszonyat alaposan pórustisztára mosni.

[link]


Keress rá vannak spéci szerek és hát olcsó az nem lesz. Beton pórustömítők stb stb. Autóparkolókban is ez van de az ipari fényes jellegű, tartósnak viszont tartós. Egy sima kenéssel nem úszod meg akkor jobb hagyni.

2017. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:

4hez. Néztem a videó végét és ott javítja a festést és ebben nem jó példa, de megtisztítani annyira kell. Nem találtam azt a videót amin mindent jól bemutat. Nézegess párat.

https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+paint+co..

2017. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pala,-és lábazat festék is jó rá.

Nálunk a cégnél ilyennel festik az üzemben a jeleket a betonra.

2017. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából szobába és konyhába akarnám mert poros és nem is tetszik a beton színe
2017. dec. 29. 18:01
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:
Még konyhába is nagyon iparinak hatna, szobába meg pláne. Garázsa műhelybe super. Ha egy luxus kategóriás céget hívnál az megcsinálja szobába is és jó is lehet de horror áron amiért mást is odatehetnél.
2017. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor marad a pvc padló

Mindenkinek ment a zöldkéz

2017. dec. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!