Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Dugulás? A fürdőszobai összefo...

Dugulás? A fürdőszobai összefolyóból időnként kisebb mennyiségben visszaszivárog a víz a padlólapra.

Figyelt kérdés
Figyeltem, de a saját vízhasználatommal nincs összefüggésben, időnként megjelenik körülötte egy kis tócsa. Ma reggel mikor kimentem, megint láttam, pedig egész éjszaka nem használtam a vízrendszert a lakásban, a felettem lakó viszont éppen zuhanyozott, mert hallottam a víz zúgását a csövekben. Régi típusú társasházról van szó. Hívjak duguláselhárító szakembert? Megkérhetem a szomszédomat, hogy ő is engedje be a saját lakásába? Nem tudom, hol lehet dugulás vagy szűkület a csőben, ők ezt valahogy ki tudják deríteni?

2018. jan. 7. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fölötted lakó vize jön föl nálad, ott nagy gond van.

Az ejtővezetékben lesz a dugulás, szerintem nem kell hozzá a fölső lakó, de egy duguláselhárító igen.

Ha az ejtővezeték, akkor fizeti a ház biztosítása

2018. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előző, a dugulás alattad van, az ejtővezetékben. Hívjatok ki dugulás elhárítót mielőbb, pucolja ki. A te wc-den keresztül megoldja bontás nélkül. A ház fizeti, vagy a biztosító. Ezt már a közös képviselő intézi.
2018. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Úgy néz ki, mégsem dugulás, hanem az én bojlerem csöpögött, és nem az összefolyóból jött fel a víz, hanem ott gyűlt össze.
2018. jan. 7. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!