Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan tudom szépen felszedni...

Hogyan tudom szépen felszedni a régi cementkötésű lapokat, mert nincs közte fuga és ahogy feszítem fel, kipattog a széléről vagy a mellette levőből? Meg akarom őket menteni és az új háznál beépíteni.

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el hogy azt megmented, ha vmi mekk mester gyenge homokos kötésbe rakta talán akkor fel szedheted törés nélkül de arra sincs garancia.
2018. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam kis darabokba pattogva-törve jött csak fel, jól megkínlódtak vele.
2018. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól van lerakva,mert így kell minden mesternek,akkor semmi esélye.Ha feltudnád szedni sérülés mentesen,akkor az azt jelentené,hogy egy kókler munkát csináltak.Akkor így már a rajta járástól is előbb-utóbb fellazulnának,és akkor még te szidnád a Mekkmestert.

Venni kell másikat,mert ez így van jól megcsinélva.

2018. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ha olyan rosszul van lerakva, hogy kis feszítésre egyben feljön akkor próbáld meg, de ennek kis esélye van mint ahogy többen is mondták. Egy próbát megér ha eljött az ideje, ha jön jön ha nem nem. Aztán ha fel jönnek a lapokon még maradhatnak erősen rákötött darabok amit megint csak macera és törés rizikós leszedni.
2018. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!