Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Villanyszerelésnél a dupla...

Villanyszerelésnél a dupla konnektor két kiállásnak számít?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás előtt állok, az "ajánlott" villanyszerelő azt mondta, ha dupla konnektort szeretnék felrakni, azt két kiállásnak számolja. Ez mennyire megszokott? Szerintem csak át akar verni.

2018. jan. 17. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem egészen értem. És ha az egyes konnektorba bedugsz egy hosszabbítót 4-es elosztóval?
2018. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan dugaljat, ami egy 65-ös dobozba megy be, de kettő eszközt lehet bele dugni. amúgy meg át akar ba szni, mert mondta volna, hogy van ilyen is. Én mondjuk villanyos vagyok, kb vezetékezés az nálam 1000 forint/méter, (3 szín) vésés nincs benne, erre segédmunkást szoktam hívni,

(előre felrajzolom a segédmunkásnak, hogy hol vésse ki) ha meg én csinálom akkor 1000 forint megint a métere. Igen ilyen árak vannak, olcsóbban nem sok helyen fog az ember kijönni.

Aztán, hogy valaki extrát kér (kapunyitó elektronika, kocsiérzékelő-s világítás, stb stb az nem oszt nem szoroz.

Velem lehet kommunikálni ilyen szempontból.

Kőműves volt nálam, még azért is szólt, hogy 2 doboz csempét rendeljek pluszba a munkához, vannak normális mesterek, fel kell ismerni, hogy ki a sz arrágó és ki a normális...

2018. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1 darab 65-ös kötődoboz = 1 darab kiállás
2018. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!