Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha teljes vízszigetelésen...

Ha teljes vízszigetelésen (alap felett 2cm) átesett alul a vályogházam, és frissen van vakolva, akkor befesthetem bármilyen festékkel kívülről, vagy akkor is csak páraáteresztő/szilikát/mész bázisú festékkel?

Figyelt kérdés

A kérdés azért irányul,mert ugye a legmélyebb,legintenzívebb színeket, nem a mész alapú festékekkel lehet elérni, viszont én szeretnék szép színű külsőt a háznak.


(A lakáson belül, páraelszívók is biztosítva vannak, a tökéletes páratartalom miatt.)



2018. febr. 6. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mészfestékből és szilikátból is van szinte bármilyen szín. Persze nem a legolcsóbb fajtából. Mindenképp páraáteresztőt használj, a vályognak nagy a páramozgása. Kívül és belül is. A párátlanító pl. teljesen felesleges.
2018. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aljzaton nincs víz szigetelès? Ez úgy volna teljes ès jó.
2018. febr. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magam megcsináltam a vízszigetelést. Még be is lett glettelve belül a terasz rész kívül is és diszperzittel festettem . Már tíz éve jó így. Ha száraz a fal mindegy
2018. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!