Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy lakást bútorozottan...

Egy lakást bútorozottan szoktak eladni? Vagy ez egyáltalán nem jellemző? A vásárló részéről van erre igény, hogy megtartsa az ottani bútorokat, ha az adott lakás jól be van rendezve?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A berendezés inkább albérlet esetén jó pont....


Amúgy egyénfüggő, szerintem kevesen vannak, akik direkt igénylenék a berendezést.... Te ha költöznél örülnél neki, és nem zavarna, h nem te rendezed be, ha megteheted?

Ha csoró az illető és eleve a lakást is olcsón adod, akkor annak biztos jó, de amúgy...


A többség előbb utóbb úgyis lecseréli, eladja, kilomtalanítja az ilyesmit, kivéve talán ha olyan értékes minőségi darabok. De a jó bútorokat az eredeti tulaj is szereti megtartani, ha teheti....

2018. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút vásárló és helyzetfüggő. Fel lehet kínálni, aztán ha kell kell, ha nem, nem.

Nekünk pl. az eladó felkínálta a neki nem kellő bútorokat. Mi megvettünk tőle néhány darabot. A barátink is ugyanígy jártak.

Jó állapotban voltak és potom pénzért otthagyták, nekünk pedig jól jött, hogy ezekre egyelőre nem kell költeni. Így is volt éppen elég kiadásunk hirtelen.

2018. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, közben eszembe jutott, hogy ha a vevő befektetési céllal veszi, hogy majd kiadja albérletbe az új szerzeményét, és nem maga fog benne lakni, na akkor pont örülhet neki, hogy majd még könnyebben ki tudja adni...
2018. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyéni. Én bútorozattan adtam el a lakásom, házam és félig bútorozattan vettem a jelenlegit (ami nem kellett, azt elvitte a tulaj).

De pl. volt olyan bérleményem, amit jobbára bútorozatlanul vettem ki. Megbeszélés kérdése, általában.


Úgy gondolnám, egy tényleg igényesen berendezett házat el lehet adni bútorozva, nekem nagy előny lenne, még ha lenne is bútorom, az nem passzolna úgy bele, mint amit direkt oda szántak, főleg speciálisabb esetekben...

2018. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lakás az ingatlan kategória és ott is szokták meghirdetni. A benne levő ingóságok sorsa megegyezés kérdése, aminek szinte semmi köze az ingatlan adásvételhez. Kifejezetten a helyszínre tervezett beépített bútorzat esetén lehet előnyös mindkét fél részére, ha a bútorzat bennmarad.
2018. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!