Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van vkinek tapasztalata a...

Van vkinek tapasztalata a Secdoors biztonsági bejárati ajtósokkal? Tudtok olyat ajánlani aki megbízható és minőségi ajtót szerel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A kínai ajtó és a minőség szót egy mondatban nem lehet leírni.
2018. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek is a Hisec ajtók hamisítványai?
2018. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a minőségi szón akadtam fenn. :) Kníai ajtónál ez erős túlzás, de ha az ember belekalkulálja, hogy nem örök életére veszi, csak 8-10 évre, akkor elmegy. Persze feltétel, hogy jól építsék be, különben már az első perctől sem lehet kettőre zárni.
2018. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. ápr. 10. 07:06
 5/6 anonim válasza:

Tapasztalaton alapuló véleményem:

Secdoors Hungary Kft., egy magyar viszonylag értelmes hangú idősebb úr fogadja a hívásokat, értelmesen lehet vele egyeztetni mindenről, majd a megbeszélt időpontban rendszerint két ázsiai fiú jelenik meg, az egyik abszolút semennyire, a másik nagyjából beszél magyarul. Előre leszögeztem a kérésemet amit a telefonon is közöltem, s ismét kértem, hogy csak akkor kezdjen hozzá ha megtudja csinálni. KB. semmit nem fogott fel belőle, agresszívanközölte, hogy vagy kell az ajtó vagy nem. Mivel a nyugdíjasoknak már nagyon kellett ráhagytam, reméltem, hogy nem nagy kérés, hogy igyekezzen ne összekarcolni az új ajtót mielőtt felteszi, mert már a házban több lakónak tett fel és mindegyik panaszkodott erre.

Az a gány munka amit levégzett a két srác, a 145000 ft. felét se érte meg. Az ajtó félre van berakva emiatt nyikorog mint egy rossz szekér,az ajtó tokok összeillesztésénél legalább fél cm eltérés van. Egy szóval siralmas, én nem adnék a kezükbe semmit.

Az ajtó minősége silány, a hangszigetelés ami a kőzetgyapot töltet miatt érezhető, de a zárbetétnek jósolok fél évet és a rossz beszerelés miatt magának az ajtónak se adnék másfél évnél többet.

Én senkinek nem ajánlom a termék tipikus olcsó húsnak híg a leve közmondással jellemezhető, akik meg beszerelik nem csak, hogy nem képesek felfogni amit kérsz, hanem arogánsak, agresszívak, egy lukat nem tudnak egyenesen befúrni, két lécet egyenesen betenni.

Hallottam, hogy valaki a rendőrséget akarta kihívni a kicsit magyarul beszélő srácra, mert az hozzáfogott ordibálni és kézzel csapkodta közbe a lakó ajtaját mert az szólt, hogy szana-szét karcolta az ajtót.

Egy szóval nem aánlom senkinek, tudom, hgoy szegény a magyar társadalom nagy része de inkább gyüjtsön még hozzá legalább 100000 ft.-ot ésazért már talál tisztességesebb terméket még beszeléssel is és nem egy gány munka fogja csufítani a lakását.

2022. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Csak egy egyszerű kérdés, ilyen tapasztalatokkal mégis minek őket választottad?
2022. szept. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!