Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A vertfal oldalsó falait újra...

A vertfal oldalsó falait újra lehet e rakni téglából? Meg a belső tartofalat azt meg lehet e szüntetni és másikat berakni helyette?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 22:01
 1/9 webkoko válasza:

Tudsz küldeni képet a házról, belsejéről?

valami linket.

Akkor többet tudok mondani.

(Épületgépésztechnikus vagyok.)

2018. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Épületgépésztechnikus, ez jó! :)))))

Én meg műtőssegéd vagyok, nekem is küldhetsz képet a házadról, mert mindkettőnknek kb ugyanannyi köze van a statikához.

Várj, nemis, mert én még építésztechnikus is vagyok, meg építőmérnök, meg szerkezetépítő szakmérnök. De ha rám hallgatsz, inkább kihívsz egy helyi kollégát, mert képek alapján agyhalott, aki ilyen kérdésben állást foglal :)

2018. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából a megfogalmazással van baj.

1. ha a vert fal egyik oldala kipergett, leomlott, azt kisméretű téglával kipótolva újra tudod rakni. De ha lehet vályogot használj, mert a falhoz az fog jól tapadni. De ehhez jó volna egy pontos recept, vagy bontott épület vályog fala újrahasznosítható ebből a célból, csak vízzel kell keverni és sarat csinálni.

2. tartó falat ki lehet cserélni, de így nem ajánlom, mert előtte mindent alá kell támasztani előtte, mert rád szakad a teljes tető.

2018. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem ömlött csak kifelé bukik és azt a részt újra rakni égetett teglaval
2018. márc. 31. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindíg mindent meg lehet oldani. Nincs lehetetlen. Azt kell kigondolni megéri e.
2018. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Főfal dől kifelé? Akkor pontosítanál?
2018. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Paraszthàz nem az eleje nem a vége hanem az oldalán ahol egy belső tartofal van
2018. ápr. 1. 10:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg össze van huzatva
2018. ápr. 1. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet újra rakni tèglával. Lehet, hogy a fa gerendák nyomják ki a falat, mert szètnyomja.
2018. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!