Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A kőművesem berúgott az...

Krissz31 kérdése:

A kőművesem berúgott az aljaztbetont úgy húzta ki hoogy egy 3-4cmes pukli maradt a közepén és enyhén hullámos lett a szoba vége van valami tanácsotok mittegyek ajzatkiegyenlítő és lépésgátló majd laminált padló menne rá de így nemmehet sztetek? .

Figyelt kérdés

#betonajzatpadló
2018. máj. 28. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kömüvesed javítsa ki a betont - azaz verje fel és csinálja meg újra rendesen és természetesen külön fizetség nélkül.
2018. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a grabancánál fogtam meg és hajintottam ki a kapun a lába se érte a földet szó szerint olyan ideg elkapott.
2018. máj. 28. 07:23
 3/11 anonim válasza:

Olyan aljzatkiegyenítő kell, ami kb 5 cm-ig is önthető (ilyet mondjuk mêg nem láttam, de biztos van), és a felület nagyságától függôen egy csilliöba fog kerülni


Vagy felvered te magad. Én az utóbbit csinálnám. Ha ügyes vagy, talán aljzatkiegyenlítésre sem lesz szükség. ;)

2018. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

[link]



"Az aljzatkiegyenlítő anyagszükséglete 1,5kg/mm/m2."


[link]


Szóval átlagos 40 mm-el számolva 60 Kg kellene négyzetméterenként, ami kb 17000 ft/nm-et jelent.

2018. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
basszus :(
2018. máj. 28. 08:46
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen búrkolat fog kerülni rá?
2018. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#6 laminált padló
2018. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor menjen kőzetgyatot, azzal szintbe tudod hozni, kis időtöltéssel és farigcsálással, arra osb, és arra a laminált padló, ez a legegyszerűbb és legkisebb költség, ha nem az említett kivágott kőművessel javítatod ki ingyen...

Kb ilyen elven:

[link]

2018. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TappancsMancs ***** válasza:

Ezzel sajnos a még főbb gond a megfelelő keverék kérdése. Hát nem irigyellek, de jobban járnál ha anyagvizsgáló céggel bevizsgáltatnád, mert ha törékeny vagy porlékony arra nem építs. Sajnos még mindig jobb.


Amúgy:

Baumit Alpha 2000 esztrich

https://www.youtube.com/watch?v=vaACu-bxGvs


[link]


[link]

2018. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
9es vagyok néztem mi újság, közben kicsit elírtam. Alapozásra értettem de aljaztbeton esetén elég ha megkarcolod mindenhol és ha rendben van akkor jó. Várd meg amíg rendesen megköt, locsold, vízben álljon és erős lesz.
2018. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!