Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy àtlagos Klíma beszerelèse...

Egy àtlagos Klíma beszerelèse Budapesten mennyibe kerül összesen?

Figyelt kérdés

Csak hozzàvetőleges àrakat làtok a neten.

Koszonom elore is



2018. jún. 4. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
150 -200 között lehet jót venni. Kb 50 ért dzerelik fel.
2018. jún. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemrég kértem ajánlatokat. 200-250 ezer körül volt mindegyik munkadíjjal együtt. Ezek alap klímát tartalmaznak, nem okos, nem ipari, nem mit tudom én milyen.
2018. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 3 hete szereltettem. 180 ezer volt a készülék, 60 ezer a szerelés.


Én bármelyik klímás cég oldalát néztem, konkrét árak voltak, nem is értem, hogyan látsz csak hozzávetőleges árakat.

2018. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egy átlagos szerelés (kis/közepes teljesítményű készüléknél) 40.000 Ft. Ez szerelési díj, tehát anyag és a munkadíjat tartalmazza.


Valószínűleg, az előtttem hozzászólók nem néztek körbe jól a piacon, esetleg csak webshopban nézelődtek és személyesen nem kerestek fel több boltot, de nálunk 200-250-ért már felsőkategóriás készüléket lehet kapni, amiben a szerelés ára is benne van. Arról nem is beszélek hogy inverteres fűtésre optimalizált gépek, akár -20, -22 fokig is képesek hatékonyan fűteni. A+, A++ energiaosztályű készülékek WIFI-vel és nélküle plazma, ion filterekkel stb...


200.000 Ft. alatt már szereléssel együtt kapható a cégünknél 2,5kW-os klíma és nem is ismeretlen gyártóktól pl. Midea, GREE, 2018/2017-es szériák és ez nem a legalja. Tehát szereléssel együtt és nem alap készülékekről beszélünk...


Ha van ideje az embernek és utánajár, mint én tegnap az üzemanyag szivattyúnál az autósboltokban, akkor sikeresen találni egy olcsóbb boltot, így a 10-ikben meg is vettem 60 helyett 23 ezerért :)

2018. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Áruld el hol van ez és küldj egy névjegyet!

Én eddig 5 helyről kértem ajánlatot 3,5 kW-ot javasoltak és hűtő-fűtőt szeretnénk. A legalacsonyabb ajánlat 220 volt valami noname klímával.

2018. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!