Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Asztalos tud készíteni olyan...

Asztalos tud készíteni olyan egyszerű barna, lakótelepi bejárati ajtót?

Figyelt kérdés

Új bejárati ajtót szeretnék mert a régi teljesen tönkrement. Ezekkel a kínai purhabos “biztonsági” ajtókkal már megjártam egyszer, szóval mindenképpen asztalossal szeretnék csináltatni, rendesen fából. Az lenne a jó ha ránézésre olyan lenne mint a régi, mert nem akarom hogy pont az én ajtóm üssön el a többitől, meg egyébként szerintem szép is. Semmi extra, egyszerű lakkozott valami.

Aki nem ismeri, ilyenre gondolok:

[link]

Mit gondoltok nagyon fura igény, elképzelhető, hogy elvállalja valaki?



2018. jún. 10. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Tud!

Jó pénzért.

2018. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tudom, nagyon drágák a szakmunkások manapság, de hát ha egyszer kell, akkor muszáj rá áldozni. Remélem az is kibír majd legalább 30 évet, mint a régi.
2018. jún. 10. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg jó állapotú van bontottan, megéri egy kicsit keresgélni!

[link]

2018. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
2018. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg tud, jó drágán. De amúgy szerintem ezek az ajtók marha rondák, én biztos nem csináltatnék ilyet. A biztonsági ajtókkal meg semmi probléma.
2018. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!