Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ezt a csempét vésték vagy...

Ezt a csempét vésték vagy fúrták, hogy így széttört?

Figyelt kérdés

Nem voltam ott, amikor a gázszerelők bevezették a fürdőszobába a gázcsövet. Így sikerült szétbarmolniuk, és az a gyanúm, hogy ezt vésték, ami teljesen szakszerűtlen és elfogadhatatlan.


Kép: [link]



Valaki meg tudna ebben erősíteni? Köszönöm



2018. jún. 11. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fúrásnál is simán szétrepedhet. Erre nincsen garancia.
2018. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a csempét fúrták,csak nem cseppénél kezdték.

A hátoldalon mikor beért a fúró,átszakitotta a csempét .

Sajnos nem érdekli a mesterembereket milyen károkat okoznak közben .

De ezt a mester segédmunkása csinálhatta,abban is biztos vagyok .Ez olyan,mint mikor a lövedék behatol egy testbe,és a másik oldalt kiszakitja .

2018. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell kifizetni nekik, csak ha rendbe hozzák.
2018. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 as ez nagyon rossz ötlet volt.

Előfordulhat,hogy még ezt is megteszi a mester,de ez is bent lesz a munkadíjban . Manapság lasszóval kell fogni a szakembereket,de még a gyengébbeket is .

Egy biztos,a csempézés mindig a gázszerelés után történik.

Ha fordítottan van ,viselni kell a következményeket is .

Amelyik szakember ismeri ezt a megrendelőt,nála nem fog munkát vállalni,a kérdés stilusából következtetve .

2018. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Abszolút nincs igazad. Aki fizet az parancsol. Ez egy barbár munka. Egy csempefúrót csak vehetett volna az a szerelő amivel egy kört vághatott volna.
2018. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


4-es, kérlek ne vonj le ilyen messziremenő következtetéseket ennyire kevés infóból...


Azt hiszem jogos a felháborodás, mert ha tényleg a másik oldalról fúrták, az azt jelenti h meg sem próbálták szépen csinálni, ami egyáltalán nem korrekt viselkedés. Mindezt úgy, hogy előre tudták, hogy már csempézve van...


5-ös, igen valahogy így... de azért ennél árnyaltabb a helyzet (egy budapesti teljes felújítás vége felé járva). Mivel rengeteg a munka és kevés a szakember, sokaknak nem fontos már, hogy szép munkát végezzenek, mert úgyis jön a 100 másik, mindegy mi történt.


Hiába fizetek, ha nincsenek ráutalva a pénzemre. Nem ők vannak kiszolgáltatva a megbízónak, hanem én vagyok kiszolgáltatva nekik.

2018. jún. 11. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!