Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan lehet olcsó préselt...

Hogyan lehet olcsó préselt furnér ajtóból szép faerezetes ajtót csinálni flóder gumival? Milyen festék és milyen színű legyen az alapozó és milyen vastaglazúr erre a célra? Kell-e csiszolni előtte a felületet géppel?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a hasznos és segítő tanácsokat!

#felújítás #festés #ajtó #fa erezet #flóder gumi #olcsó ajtó #furnér ajtó
2018. júl. 8. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A flóderezés a festő szakma csúcsa, szerintem házilagosan, gyakorlat nélkül ne próbálkozz, olyan is lesz...
2018. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem is próbálom meg se, elvégre a festő egy ajtót 37 ezerért akart lefesteni gondoltam megér egy próbát. Inkább meghagyom a szakma csúcsainak ha bolond volnék. Nem tudják már kínjukba mennyit kérjenek el, ezért fognak olyan sokan neki mindennek ebbe az országba! Hála Istennek tele van a Youtube már oktató videókkal, közben megtaláltam. Kis gyakorlással bármely alap szakma elsajátítható, az majd letöri az árát a sok kínjába nem tudja mennyit kérjen típusú alap szakinak. (Tisztelet a kivételnek mert biztos van tisztességes festő is, csak én futottam bele olyanba aki 37 ezerért fest le két furnér ajtót plusz anyagdíj)
2018. júl. 9. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te nem vagy naprakész az építőipari árakkal... Főleg egy macerás díszítőfestés árával. De azért próbálkozz bátran.
2018. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátom, Te pedig nem vagy tisztában a magyar fizetésekkel szerintem...................................
2018. júl. 10. 17:49
 5/5 anonim válasza:
szerinted amit elkér érte a festő, az neki mi?
2018. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!