Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szedett már fel valaki emeleti...

Szedett már fel valaki emeleti téglalakásban hajópadlót, ami alatt homok volt? Mivel lehet ezt szintbe hozni, hogy ne mozogjon?

Figyelt kérdés
Felszedtük a hajópadlót,helyette járólap lenne,de nem tudjuk mit lehetne csinálni,hogy a deszkák ne mozogjanak és felette egyenletes valami legyen.
2018. júl. 16. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Régi, polgári lakásokban elég gyakori ez, nekem is az van. Az optimális megoldás kiszedni a párnafákat, kilapátoltatni a misungot (homok), normálisan leszigetelni és lebetonoztatni az aljzatot. Olcsóbb, de sz.rabb elegyengetni, aprószemű hálóval (csirkeháló) lefedni, és beönteni betonnal.
2018. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sehogy
2018. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk,hogy a párnafák között pár centi vastagon kiszedték a homokot,és csak ott betonoztak le. Erre fúrtak le cementkötésű lapokat,de sajnos mozog.
2018. júl. 16. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne barkácsoljatok, szedjétek ki az egészet, szigetelés és beton. Nagyobb munka és drágább, de másképp nem fog menni. Én elkövettem azt a hibát, hogy az egyik szobában kimaradt a hőszigetelő réteg, érezhetően hűvösebb is télen a padló. Átérzem a helyzetet, nekem meglepi volt a lakásfelújításkor, hogy ilyen a padló, meg is dobta a költségvetést, de ezen tényleg nem érdemes spórolni.
2018. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!