Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szegediek? Hol vegyünk házat?

Szegediek? Hol vegyünk házat?

Figyelt kérdés

Szegeden szeretnénk venni házat 100-120nm nagyságút. Hol érdemes? 27 millió a keretünk. Érdemes lenne esetleg Kiskundorozsmára költöznünk, 20 millióért venni egy házat és 6-7 millióból felújítani, amennyi jelenleg maradna reparálásra? Új Szegedet kizárnám, drága is és nem is jó a közlekedés reggel.

Szegediek véleménye érdekelne!



2018. aug. 6. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Baktó, Petőfitelep, Tápé nagyon jó kertvárosi részek, csak sajnos az árak is magasak.

Újszeged tényleg nagyon drága, viszont a legzöldebb, legjobb terület Szegeden. Sajnos, ezt az eladók is tudják. Az viszont igaz, hogy reggelente és délután mindkét híd zsúfolt, elég nagy a tolongás. Ennek ellenére én imádtam ott lakni. Amelyik részre nem jár troli, ott tényleg nem túl sűrű a buszjárat.


Kiskundorozsma nekem soha nem volt szimpatikus, de hát nem nekem kell annak lenni.


Esetleg Kecskés-telep még jó hely lehet, bár ott van egy vasúti átjáró, ahol reggelente sanszos, hogy várakozni kell.

2018. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Detto! Dorozsmán viszont a déli részen nagyon klassz előkertes kockaházak vannak, amire érdemes költeni. Petőfitelep, Tápé, Baktó valóban drága, de 20 millió körül kaptok házat, amire viszont kell költeni.
2018. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én személy szerint nem ajánlanám Kiskundorozsmát (sok a roma)!

Amit viszont ajánlanék, az a fent említettek mellett még Béketelep. Szépen beépült az utóbbi pár évben és szerintem megfizethető árak vannak.

2018. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiskundorozsmán ellenkezőleg, kevés a roma. Árakban mégis a legjobb. Az északi oldalon és az imént említett déli oldalon is gyönyörű és tiszta utcák vannak, szépen aszfaltozva, kb mintha Újszegeden járnánk. De vannak elcseszett utcák is, amik egymás szájában vannak, olyan keskenyek. Személy szerint én is meggondolva, de vennék házat ott. Petőfi-telep és Baktó viszont nagyon drága. Kecskéstelep is szuper hely, de kevés a jó ház. Újszeged és Szőreg pedig a reggeli és délutáni órákban egyenesen siralmas.
2018. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogyha ennyi pénzetek van, akkor érdemes újat építeni. Bár a telek jó helyen legalább 8 millió, érthető, ha használt ház mellett döntötök.
2018. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Baktót mondanám, vagy Petőfitelepet. De amúgy Dorozsmával sincs semmi baj, bár nekem személy szerint valamiért nem szimpatikus. Én ha lenne lehetőségem kiköltözni a jó kis tarjáni panelből, akkor Baktón vennék házat.
2018. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!