Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fehér bútorokhoz fehér fal?

Fehér bútorokhoz fehér fal?

Figyelt kérdés
Nem túl unalmas? Mivel tudnám feldobni?

2018. aug. 7. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Színes, ütős kiegészítőkkel fel tudod dobni. Pl. szőnyeg, függöny, párnák, lámpák, lakásdíszek. Háromnál több vezér-szín ne legyen, mert akkor már kaotikus lesz. És az a max. három harmonizáljon egymással.
2018. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi majd koszolódik...
2018. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt színes kiegészítőkkel, másrészt én nagyon világos szürkére festettem a falat (csak a szekrények mögöttit), így kapott egy kis kontrasztot.
2018. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam fehér illetve fehér/szürke bútorok vannak fehér fallal. A nappali bútor mögötti falat kőhatású tapétával dobtam fel, így a bútor jól kiugrik a falból, a kanapén szürke az ülőrész, fehér az oldala, itt egy hatalmas fekete-fehér nagyvárosi képet raktam fölé ami baromi jól mutat, és ezt a szintelenséget feldobtam lime zöld díszpárnákkal és spagetti függönnyel :-)

Ezekhez szürke parketta és dohányzó asztal tartozik, és szerintem tökéletes az összhang.


[link]


De ha az oldalfalakat halványszürkére fested az is ízléses lenne színes kiegészítőkkel.

2018. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúú de igénytelen lakás van a fotón...
2018. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettetek.
2018. aug. 8. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös fejtsd ki miért is az, majd kérlek mutasd meg a sajatod, had tanuljunk...
2018. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Már késő tanulnod, hiszen jól láthatóan igénytelen vagy és ízlésed sincsen.

Természetesen úgy rendezed be a kis albérleti szobádat ahogyan akarod, de csak addig magánügy amíg nem villogsz a fotójával.

Bocsika.

2018. aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindjárt gondoltam, hogy csak a névtelenség mögé bújva fröcsögsz, de ahhoz már kevés vagy, hogy a saját mondókád alátámaszd érvekkel, és bizonyítsd hogy te jobban tudod :-) Anyukád biztosan nagyon büszke lehet rád :-D
2018. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!