Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

2015 -ben vásárolt ECO PRIM GRIP jó lehet-e még (elvileg 1 év a szavatossága)?

Szerintem én felkenem, nem nagyon fontos helyre lesz

aug. 10. 11:50  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

ECO PRIM GRIP = kötésfokozó

# 1/4Időpont aug. 10. 11:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na jó, majd megírom, hogy "működik"-e köt-e a cucc

# 2/4Időpont aug. 10. 22:55 Privát üzenet
Semmi baja ha száraz hűvös fénytől védett helyen volt tárolva , ez az anyag tapadásfokozó vagy alapozóként is használható .

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 16:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!!! Felhasználtam, szerintem jó lesz (nincs nagy terhelésnek kitéve)

# 4/4Időpont aug. 17. 09:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
"Tekercs"-kent vasarolt tapetät hogyan ragasszuk fel? A tapetät kell be kenni ragasztoval, vagy a ragasztot a falra kell felvinni?
Praktikerben vasarolt tapeta ragasztot a falra vagy a csikra kell kenni?
Nemrég vásárolt (felújításra szoruló) házunkban kikapcsolt állapotban is melegszik a házközponti fűtés keringető szivattyúja: ez normális?
Obiban vásárolt 30 centis csempe minden darabja különböző méretű,29,6-30 cm között, normális dolog ez? Mit lehet tenni?
Azt akarnám megtudni, hogy mivel lehetne felületkezelni egy fém kandallót. Kint állt egy ideig és kororodált a felülete. Milyen festékkel, ami a hőtől megmarad, és nem ég le . Ez...
Valaki vásárolt már Blachprofi2 cserepeslemezt Tkep vagy ennél drágább bevonattal? Mik a tapasztalataitok? UV-nak ellenáll? Hány éve van a tetőn?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!