Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Purhabot hol tudok venni...

Purhabot hol tudok venni nagyon kis kiszerelésben és különösebb spéci eszköz nélkül?

Figyelt kérdés

egyáltalán megoldható? csak egy ablakpárkány alá kéne, sztem kifújva kb max 2 l térfogatnyi hab kellene.


létezik ilyen kis mennyiségű és házilag kifújható kiszerelés?


2018. aug. 12. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Festékboltban, tüzépeken lehet venni. A legkisebb kiszerelés amit láttam eddig az 500ml volt. 2 fajta tubus létezik, az egyik pisztolyhoz van, a másik ami neked kell az a sima kinyomós, ahhoz adnak mellé kis műanyag kinyomót.
2018. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
OBI, Praktiker, pl.
2018. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
OK köszi, megnézem akkor ma OBI-ban, Tüzép sztem nincs a környéken
2018. aug. 13. 06:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ablakpárkányhoz ragasztó Pur~hab való!

Én felraktam egy hirdetést a jófogáson,hogy keresek.

2 sörért kaptam a flakon alján volt egy kevés,elég volt 1 db 90-s párkányhoz.

Bár lehet kapni 300 ml-s flakont is,de azzal is több méternyit fel lehetne rakni.

Végső soron flexi csempe ragasztóval,vagy nikecell ragasztóval is felrakhatod,ha az van otthon.

2018. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja hogy a 300 ml is olyan sok?

a jó életbe .. nekem is csak egyetlen kis vacak párkányhoz kell, sőt arra se végig, eddig ahol gondoltam h rés van és beázik, oda ezt a kinyomós xyloplastot tettem (nem biztos h ez a neve, az a henger alakú, áttetsző tömítő-ragasztó anyag), de akkor lehet h ebből veszek még kettőt aztán meg van oldva, úgyse látszik utána h milyen alatta, vízállóságra és ragasztásra meg tökéletes végül is ... de megnézem amit írtál, azt a csemperagasztót, sajna itthon semmim sincs, de hátha azt jobb kiszerelésben adják ....

2018. aug. 13. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
tök hülyeség, hogy nincs ilyen kis kiszerelésben, szerintem vinnék mint a cukrot, minden kis lóxar lyukat befoltozni otthon.
2018. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!