Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Belteri fal festeket ki...

Belteri fal festeket ki milyent hasznalt? Mert pont azt

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Platinum hanga vörös. Ez volt amit kerestem. Más gyártónál nem találtam ezt az árnyalatot.
2018. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Héra.

Azért,mert ismerőstől ezt tudtam megvenni olcsón,(3k/vödör)

nyílván nem lopta a cégtől =D.

2018. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -Jani- válasza:
Ha fehér szín kell akkor csakis Héra, mert annál fehérebbet még nem láttam (tényleg hófehér), jól terül, jól fed tehát fajlagosan kevesebb kell belőle, könnyű vele dolgozni (pl nem csepeg, de ez bekeverés kérdése ill. eszköztől is függ). Színesben pedig Polifarbe Platinum: nagyon jól fed (pl közép kék vagy zöld felületet a napságra két gurításra teljesen elfedett), terülése is remek, az illata is rendben (már majdnem hogy illatos). Nem foltosodik (pl vannak olyan olcsóbb gyárilag színesre kevert termékek, ahol ha kicsit párásabb az idő és hűvösebb is van, akkor foltosra szárad meg). Ha a felület amire használni akarod már többször festett, akkor mély-alapozót kell használni, ezt sokan próbálják megspórolni de megbosszulhatja magát amikor lepereg az előző rétegekkel együtt. 1L 1000ft könyékén elérhető, majdnem 5x hígításban használható (így azonban fröcsög is rendesen) de van értelme...
2018. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 19zoli85 válasza:

Legtöbbször poli-farbe weisz nem túl drága mégis jól fed nem foltosodik, és nem kell vödörszám egz szobára.Ami rajta van kiadósság meg is felel a vslóságnak😊 2 réteget szokt felvinni, de van hogy 1 is elég függ mit mire festesz át

Elófotdult nem kaptam weiszt ue gyártó poli-kutya-t vettem.Legalább olyan jó csak kb 2 ezerrel drágább\vödör. Vagy Héra amit még használtam ha elôzô kettót nem kaptam.Nagyon bejött ez is A kutyával kb egy árkategória.Amelyik épp olcsóbb akciós és kaphato.

Mindig fehéret veszek aztán színezôpasztával keverem a kívánt színre. A Tesco meg olcsóbb noo name festékek nem valók semmire mintha vízzel kenegetnéd a falat.Ezen nem érdemes spórolni ha szép festést szeretnél

2018. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de mi most vagyunk festésben.

A párommal a Polifarbe-vel terveztünk, de a festőnk, a festékboltos, a rokonok is mind a Héra-t mondogatták, így végül azt használtuk. Nagyon szép színekben és minőségben kapni. Így én a Héra Prémiumot ajánlom.

2018. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!