Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panelban új bejárati ajtó...

Panelban új bejárati ajtó beépítésnél mit lehet tenni az ajtókeret mellé, hogy kulturált megoldásnak tűnjön?

Figyelt kérdés

Hagyományos blokk-tokos panel ajtókáva van ahova beépítették a bejárati ajtót. A gond az, hogy a fal nem egyenes és az ajtó alján síkban van, a tetején már nem. A festő azt mondta, hogy nem glettel rá, mert ha be is hálózza, akkor is ki fog repedni a használat során és csúnya lesz. A burkolóm meg az asztalosom azt mondta, hogy csinálnak oda pipalécet, de az beszűkítené az ajtónyílást és így a nyitás nagyságát is.

Ti hogy oldottátok ezt meg panelban? Képeknek nagyon örülnék. :)



2018. szept. 26. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a pipaléc (nem tudtam, hogy így hívják) a legszebb megoldás. Nem tudom elképzelni, hogy az a néhány mm anyag mit és hogyan szűkít be. Képpel sejnos nem tudok segíteni, de nem olyan sok lehetőséged van egy pozitív éllel.

Én az ilyen parafa foltoktól, meg kőburkolat utánzatoktól szoktam hülyét kapni, azokat nem javasolnám, ha valami természeteset akarunk utánozni, az szerintem mindig undorítóan néz ki. Itt nem arra gondolok, hogyha van valakinek egy természetes kőburkolata, mert az baromi jó tud lenni, azt gyűlölöm, ha ilyen barlangszerűen próbálnak burkolni valamit. Az mindig gagyi.

2018. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna, ha te raksz fel képet.

lehet kapni barkácsboltokban műanyag derékszögű takarólécet, és van lapos anyagba is, ezt is fellehet ragasztani.

2018. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!