Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Rendelt már valaki netről...

Rendelt már valaki netről zuhanykabint?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?
2018. nov. 4. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, kb 8 éve egy Budaörsi kis boltból. Kihozta, kibontotta, hogy van e valami sérülés és miután minden rendben volt, távozott. A beépítést meg én csináltam. De ez nem garancia semmire.
2018. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én inkább személyesen szeretem látni.

A múltkor a Praktikerben néztem egyet ami jónak tűnt, megnéztem a neten, és mindenhol csak drágább volt ugyanaz a típus, így meg is vettem.

Ritka, de van ilyen.

2018. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is jobb szeretem személyesen megnézni hogy miről van szó a valóságban. Én mondjuk úgy csináltam hogy a környék összes üzletét bejártam ahol árulnak kabinokat hogy lássam milyen, meg összeírtam hogy hol mennyibe kerül, mennyiért hozzák házhoz vagy nekem mennyibe fáj ha én hozom el stb...

Aztán persze interneten is megnéztem azokat a típusokat amit a valóságban is láttam hogy hogy olcsóbb, ha például egy tőlem messze lévő üzletből rendelem meg házhoz szállítással stb..

Persze volt egy ahol kedvezőbb áron adták, de a szállítási költség igen csak borsós volt mert futár hozta volna, és így kiszámolva 3 ezer forintot spóroltam volna meg, ami miatt nekem nem éri meg ez a fajta kockázat hogy lehet hibásan érkezik meg amit oké hogy visszaküldök, de ha már a napomat erre szánom hogy rávárjak és rögtön beépítsem akkor pikk pakk legyen meg.

Végül a sarki fürdőszoba boltban vettem meg, és ingyen elhozták házhoz, mivel 300 méterre van durván.

2018. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendeltem kis webáruházból. Kétnap múlva reggel jön a postás mondja hogy szerinte össze van törve az amúgy épnek látszó csomagon belül. Tényleg apró szilánkos hangja volt. Jegyzőkönyv, aláírás, elvitte ahogy volt.

Webbolt nem volt hajlandó másikat küldeni.

Másik bolt, futárral gond nélkül megoldotta.

2018. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!