Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi PVC padló esetén lehet...

Régi PVC padló esetén lehet abból probléma, ha egyszerűen ráteszem a régi PVC-re az újat?

Figyelt kérdés

Van egy helyiség ahol már elég régi PVC van a padlón. Feltépés helyett jó megoldás az is, ha az új PVC-t csak ráteszem a régire?


Okozhat valami gondot, hogy a régi PVC ott van alatta?



2018. dec. 9. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ! Amennyiben csak azért mert meguntad...
2018. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én rátettem. Épségben van a régi, csak ős öreg, kopott. Persze, előtte felporszívóztam, felmostam.

Keskeny előszoba, konyha. Kétoldalas ragasztóval tettem fel. A ragasztással sem bíbelődtem.

2018. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az merült fel benne, hogy esetleg az lehet probléma, hogy ha kiömlik valami, és a kettő közé folyik, akkor ott megreked, és megpenészedik vagy ilyesmi, de vízen kívül nés nem nagyon ömölhet ki.
2018. dec. 9. 21:59
 4/5 A kérdező kommentje:
"nés" helyett "más"t akartam írni
2018. dec. 9. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Ha kiömlik valami és aláfolyik, akkor az új PVC és a padozat alatt is bepenészedhet, ha olyanok a feltételek.

Ez ne tartson vissza!

Olyan PVC-t vegyél, ami elég széles és nincsenek illesztések, a m2 ára ugyanannyi.

2018. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!