Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szegeden fürdőszoba felújitás?

Szegeden fürdőszoba felújitás?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani szegeden valakit aki el tudná a közeljövőben vállalni a fürdőszobám felújitását? Panel. A válaszokat köszönöm.
2018. dec. 20. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,mekkora a mérete és mit szeretnél csináltatni?
2018. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Komplett vízcsőcsere,kádcsere,burkolás,festés, esetleg törölköző szárítós radiátor felrakása.
2018. dec. 20. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,privibe írj elérhetőségét.
2018. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ajánlatom nekem is van,kérj tőle is árajánlatot,és amelyik a szimpatikusabb,azt választod.

Én is írok privátot.

2018. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
És még azt mondják nem lehet szakembert találni manapság.
2018. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát csak ugye az nem derült ki, hogy mennyiért :-)))) Én is végeztettem ilyen munkát Szegeden, bizony volt aki egy panelfürdőre 1 millát mondott, anyag nélkül.
2018. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,240e ft a munkadíj.A sittet is elviszi. Most fejezett be egy másikat és megmutatta,nagyon szép. El fogom fogadni. Tegnap én is kaptam 580 e ft-os ajánlatot és azt hittem elájulok.
2018. dec. 22. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
A fűtésszerelést nem nagyon lehet megoldani csak szezonon kívül, vagy brutális pénzért leengedik ilyenkor is a vizet a távhősök. 240 ezer, hát nem is tudom, ennyi pénzért normális SZAKMUNKÁT nem kapsz, ezeknek a "szakiknak" általában nincs is ennyi végzettsége (burkoló, vízvezeték szerelő, festő, villanyszerelő). És nyilván feketén számla nélkül, oldjuk meg okosba ennyi, aztán ha valami xar, felszívódik a "mester".
2019. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!