Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit csináljak, ha zárt ablakná...

Mit csináljak, ha zárt ablaknál is nagyon jön a hideg, mert túl nagy a rés az ablakkeret és az ablak közt?

Figyelt kérdés

Szinte minimális a rés, de ahhoz, hogy a hideg nagyon jöjjön, ahhoz épp elég.

Gondoltam valamit odaragasztok körbe, hogy az ablak nekifeküdjön, de mit? Lehet kapni valahol olyasmi ragasztószalagot, aminek egyik fele ragad, másik fele pedig valami puhább anyag (szivacs vagy akármi) ? Kb egy mm vastag elég lenne vagy max másfél, de puha legyen, hogy ne feszítse ki az ablakot.


2019. jan. 8. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ablaktömítő szalag. 1-9mm-es hézagokig különböző profilokban.

[link]

2019. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Én barkácsoló típus vagyok elfogadható szaktudással, megfelelő méretű falécet (furnér csíkot stb. a rés méretétől függően) ragasztanék be.
2019. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az ablaktömítőt javasolnám erre a célra. Viszont nálam annyira nem jött be, annyira hepehupás volt az ablak, hogy valahol kitartotta, valahol kevés volt.

Én vegül celluxxal ragasztottam körbe (szellőztetni hagytam 1-1 kisebb szárnyat), az nem látszott és végülis tette a dolgát. Sokat nem dobott a fűtésszámlán, de a hőérzet jobb lett talán.

2019. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!