Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Új wc tartályból felül kicsit...

ShamanShanyi kérdése:

Új wc tartályból felül kicsit jön ki a víz, ötlet miért?

Figyelt kérdés

Most vettünk nemrég egy Dömötör márkályú WC tartályt, és nagy nehézségek közepette felszereltem, viszont azt vettem észre, hogy amikor lehúzzuk, akkor egy ici pici lyukon vízszintesen is spriccel belőle víz. Ez a tartályon belül maradna szerintem, de mivel van ilyen merevítő keresztbe, s az kapja ezt a kis vízsugarat, így az ki is szivárog.

Remélem érthető ahogy leírtam, ha nem akkor csinálok majd valami féle videjót vagy képet és linkelem.



2019. febr. 5. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A viz befolyó szelepre rátetted a müanyag csövet.Ez vezeti a vizet lefelé .
2019. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tekertem bele egy pici csavart.
2019. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pontosítok a kérdésen, onnan spriccel, vagy nem sokkal alóla ahogy van a kis állító része, illetve észrevettem hogy ott lehet állítani egy kis csavarral a víz magasságán. S azt lejjebb véve most mintha segített volna, lehet ki volt maxolva és azért spriccelt?

Mindenesetre a kis csavar jó ötletnek hangzik ha fenn marad a probléma. :D

2019. febr. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!