Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fentre szerelt WC öblítőtartál...

Fentre szerelt WC öblítőtartályhoz hol szerezhetek be hajlítható, fehér kifolyócsövet?

Figyelt kérdés
Panellakásom WC-jét felújítattam. A tartály ejtőcsöve - mint eddig - a fal mögött megy. A tartály szürke, pipa alakú idomokkal lett rákötve, amit esztétikai szempontból nem tudok elfogadni (a feleségem még úgysem). Szerelő és boltok azt mondják, hajlítható fehér cső már nincs, így nincs más megoldás. Egyrészt látok a net-en olyan felújított WC-ről fotót, ahol mégis fehér a cső és nem idomokból lett összerakva, másrészt, nem hiszem, hogy ez a XXI. században megoldhatatlan lenne, még ha a világ másik végéről is kell alkatrészt rendelni hozzá.

2019. febr. 5. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értem,mire gondolsz!

Az ősszel csináltam felújítást.

Van rövid,és hosszú,DE egyiket sem lehet melegíteni,hajlítani!

2019. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A régi szakik megcsinálták könyökidom nélkül a szürke PVC csövet:

Homokkal feltöltötték, lezárták a két végét,majd lángmelegítéssel meglágyították / meghajlították olyanra amilyenre akarták. A szürkét meg át lehet festeni fehérre..


De létezik előregyártott 32mm-es hosszú fehér öblítő cső meg találod a neten.

2019. febr. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!