Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Házunkat szeretnénk felújítani...

Házunkat szeretnénk felújítani. És beszélgetés közben a férjem felvetette, hogy felvehetnénk a 3. gyerekre a csokot, ha adják?

Figyelt kérdés
3 gyerekünk van, a 2 nagyobbra már felvettük a szocpolt a ház vásárlásánál. Tehát csak a 3. gyerkőcre kapnánk valamennyit. A kérdés az lenne, hogy mennyit kapnánk? Volt ahol azt olvastam, hogy a 3 gyerekes különbözetet. A 2 nagyra 1 millió 200 ezret kaptunk anno. Most nem tudom, hogy a kicsire 600 ezret, vagy 8 millió 800 ezret kapnánk. A 600 is jó lenne, de 8 millió is elfogyna. Hogy működnek ezek a dolgok? Hová kell első körben fordulni?

2019. febr. 24. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, vásárlásnál vagy bővítésnél lehet kérni. A 10 meg új építésűre vonatkozik.
2019. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenre lehet majd kérni,de részletek még csak ezután lesznek kidolgozva .
2019. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó ne írj hülyeséget. A mindenre fel lehet majd venni a falusi csókra fog vonatkozna csak egyes településeken. Tudod hogy a kérdező hol él?

A 600 ezer jár de csak bővítésre. Kb el is megy a tervekre, engedélyeket.

2019. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megcsináljuk saját pénzből. Jó lett volna egy kicsit több pénz, de ha nem, hát nem. Köszi a válaszokat.
2019. febr. 25. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!