Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb. mennyibe kerülne a homlokz...

Kb. mennyibe kerülne a homlokzati szigetelés Gy-M-S megyében?

Figyelt kérdés

Győr környékén (Sopron felé), '60-as években épült Kádár-kockaház (40 cm vastag, kisméretű téglából rakott falak). Kb. 105 m^2 a felület a lábazat nélkül.

10-12 cm vastag grafitos szigetelőre gondoltam


Egy online kalkulátor szerint ~500 ezer lenne az anyag színezés nélkül. Ez reális?


A munkadíja mennyi lenne?


(A lábazat szerintem kb. 25 m^2.)



2019. márc. 27. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A munkadíj kb. mint az anyag. Viszont a szín meglepően drága, egymaga annyiba kerül mint az összes többi anyag. A lábazati meg még azt is feltornássza.
2019. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reális. Sőt olcsó!

A Bachl 120mm vtg. Extrapor grafitos hőszigetelés ~3800,-+Áfa/m2 és ehhez jön még a ragasztó, háló, élvédő, indító.

A munkadíj is az egekben van.

2019. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Winkler tűzép kalkulátorát találtam gugliban. Austrotherm grafit reflex, 12 cm. + háló, ragasztó (baumit), 470 ezer

De ahogy jobban megnézem, a dübeleket nem számolja.


Köszi mindenkinek!

2019. márc. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!