Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel erkélyfal "színezése"?

Panel erkélyfal "színezése"?

Figyelt kérdés

Februárban kicseréltettem az összes nyílászárót a lakásban és az erkélyes (loggia) szobában nem a műanyag betétes dolgot rakattam, hanem felfalaztattam ytonggal, hogy ne lábakon álló radiátor legyen előtte, hanem fel lehessen tenni a falra.

Na most a kérdésem az, hogy mit lehet kezdeni ezzel a fallal kívülről?

Az épület be van szigetelve, vakolva, elég rosszul néz ki, hogy az ytong falamon gyakorlatilag kívülről van egy dryvit háló, meg a csemperagasztó elsimítva. Belülről is be van hálózva egyébként, meg rigips és festés, az tiszta sor. Viszont kültérben nem csináltam még soha semmilyen ilyen jellegű munkát.

Mivel lehet megcsinálni esztétikusan? Nemes vakolat kell rá?



2019. ápr. 11. 04:12
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet nemesvakolattal is, de ha nem túl fontos az esztétika, akkor a festékboltban kevertetsz a falhoz hasonló színű homlokzatfestéket és lehengerezed azzal.
2019. ápr. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!