Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen aszimmetrikus kádat...

Milyen aszimmetrikus kádat vásároljak? Ravak vagy "no name"?

Figyelt kérdés

Fürdőszoba felújítás előtt állunk.

A fürdő kicsi, ezért csak aszimmetrikus kád fér el.

Kinéztem a Ravak Avocado fajt kádját. Olyan lenne jó. Az elég drága, így kerestem hasonló méretűt és formájút, de olcsóbbat.

Megéri a Ravakot megvenni, tényleg tartósabb vagy jó az olcsóbb is, ha megfelelően van berakva?


2019. ápr. 15. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak halkan mondom, a Ravak is "noname", csak rengeteget költ marketingre. A jó minőség nem Ravak, Kolpa San, stb szintjén kezdődik.
2019. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor mindegy, hogy a Ravak 160 ezres avocado kádját veszem meg vagy a másik márkát 100 ezerért?

Kolpa San? az már jó minőségű?

2019. ápr. 15. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A Ravak akril kádja akrilból van ès nem vèkony akril bevonat van rajta. Ezèrt az ár ès a garancia. Ha más kádat is veszel, ezeknek járj utána pontosan.( a Ravak garanciát pedig nem egyszerű betartani úgy tudom). A vèkony akril bevonatok, gyenge kád alapok semmit sem èrnek. Lehet, hogy az olcsóbb lesz a drága.
2019. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!