Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ugye nem történik tragédia ha...

MrPifta kérdése:

Ugye nem történik tragédia ha a nullát szakítom meg egy kapcsolóval?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a fázist illik... De amikor észrevettem, már leblankoltam a vezetéket, bedugtam nem bontható Wagoba, csomó plusz munka lenne átkötni a fázist megszakítva.

2019. máj. 9. 19:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

1: ismerem a szabályt, de mint tudjuk, a szabályok túlnyomó többsége esetén semmilyen következménye nincs ha megszegjük.

2: nem azt kérdeztem, mi a szabályos, hanem hogy veszélyes-e emberi egészségre.

3: saját házamban építem be, nem egy középületben, tehát csak engem rázhat meg.

2019. máj. 10. 11:25
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kepes vagy kérdést kiírni, pötyögni itt ahelyett hogy kihúznád a wagóból (ki lehet) és bekötnéd RENDESEN.
2019. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"tehát csak engem rázhat meg"

Peeeersze! Hisz te örök életű vagy, és a világ végéig te fogod ebben a házban a villanyt szerelni meg a körtéket cserélni. Mire 80 éves eszement bolond leszel, elfelejted. Más se hiányzik, mintsem a saját gyerekedet, vagy unokádat üsse agyon a villany, mert körte cserénél egy kis piszkot kipiszkált a foglalatból...

Nincs arányban az a 10 perc plusz meló, azzal a biztonsági kockázattal - amit ezzel a szabálytalan kivitelezéssel okozol.

Csináld meg rendesen bakker!

2019. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Te vagy megsértődve, "szabály ismerete mellett"", ahelyett, hogy már a válaszod helyett megcsináltad volna.!Kaptál értelmes, jó választ, de azért könnyebb vitatkozni.Helyedben csupán ennyit írtam volna-köszönöm!!!!
2019. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Társadalmi nyomásra átkötöttem. Vagy fél órát elpazaroltam az életemből.
2019. máj. 11. 14:00
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
De jó, akkor megnyugodhatunk!
2019. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"" Vagy fél órát elpazaroltam az életemből.""

Nem baj, de legalább te és családod életben marad!

2019. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Társadalmi nyomásra"


Lol


Az a félreértés gyökere, h te itt összetévesztetted a társadalom törvényeit a fizika törvényeivel. Hadd mutassak rá a konfúzióra egy kis történettel:


Arisztid és Tasziló elhatározzák, hogy hőlégballonozni fognak, és együtt viszik a felszerelést. Meg is érkeznek a célhelyre, a természet lágy ölére, és beszállnak a kosárba, majd Arisztid felkiált:

- De hát Taszilókám, elfelejtettünk hozni ballont! Anélkül nem lehet felszállni!

Mire Tasziló:

- Na és, kérlek, hát látsz itt rendőrt?!

2019. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kitörő lelkesedéssel olvastam a kommentedet. "Társadalmi nyomásra" :-) Haláááááááli! Örülök a humorodnak. Korábbi kommentjeid alapján nem bíztam benned, hogy kijavítod.

Nagyon örülök a döntésednek, és a helyes kivitelezésnek.

Büszke vagyok rád, és ismeretlenül is üdvözöllek!

2019. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!