Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítandó 10 m2-es fürdőszob...

Totesq kérdése:

Felújítandó 10 m2-es fürdőszobába szeretnék padlófűtést és a véleményetekre lennék kíváncsi, feltéve ha. A villanyos fűtésre gondoltam. Megfelelő lenne? Kellően föltudja melegíteni a padlót?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként van a fürdőben rendes fűtés, pl radiátor, kiegészítőnek, a láb temperálására megfelel az elektromos padlófűtés.
2019. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsed el . Ne akarjál feltaláló lenni .
2019. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fűtésnek nagyon drága volna, temperálni elmegy. De akkor az aljzatot fel kell szedni és hőszigetelő réteget alá stb. Ebben az esetben viszont már amúgy sem lenne hideg az aljzat.
2019. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel, felmelegíti, de kell a teljesítmény ami megdrágítja, a 10m2 pedig nem kicsi.
2019. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van ratadiátoros fűtés ami egyébként jól is működik csak gondoltam ha már fölvertem az egész ajzatot akkor hátha megérné megcsinálni. Olvastam már jót is rosszat is de több a rossz a témában. Akkor ezek szerint ez nem egy bevált módi, nem beszélve a költségeiről, gondolok itt a villanyszámlára.
2019. máj. 24. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!