Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Felújítás

A kérdés

Kézi zuhanyfejet nem bírja el az állítható falitartó?

Új zuhanyfejet vettem, és a meglévő állítható tartó nem bírja el. A súly miatt magától lefele állítódik, majd pedig kiesik a zuhanyfej.

Mit lehet ilyenkor tenni?

jún. 12. 15:07  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Megoldottam, csak kicsit ki kellett tisztítanom a menetet, és máris jobban rá tudtam szorítani.

# 1/1Időpont jún. 12. 15:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik furót ajánlanátok? Ami minöségi és állítható fordulatszámos?
Az állítható mérető villáskulcsnak van valamilyen hátránya a fix méretűvel szemben?
Radiatorra allithato termosztatot szereltem, haly hianyaban fuggoleges helyzetbe kerult, nem vizszintesbe, befolyasolhatja a mukodeset?
Most lett kicserélve a kád zuhanyfülkére. Viszont a zuhanyzóban érezhetően csökkent a nyomás. Mitől lehet ez? Már 3 zuhanyfejet is vettem, mindegyikben kicsi. Vmit rosszul csináltak a szerelők?
Plafonra szeretnék egy lámpát, aminek a fényereje fokozatosan állítható. Ez lámpától vagy égőtől függ? Milyent vegyek?
Tudnátok ajánlani olyan porzsákos porszívót, ami 15 ezer Ft körül van, relatív csendes, a szívóereje állítható, és a vezetéke nem túl rövid?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Felújítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!