Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen mesterembert kell...

Milyen mesterembert kell hívni, aki megszerelné a vízóraszekrény ajtaját?

Figyelt kérdés
Dán panelben lakom, ahol a vízóraszekrény nagy vasajtók mögött a folyosón helyezkedik el. Nem voltam otthon a legutóbbi vízóraleolvasásnál, és a szomszéd néni segíteni akart a leolvasónak, úgyhogy leverte a vízóraszekrény ajtaját kalapáccsal. :D Ezeket az "ajtókat" csavarok tartják a sarkokon, eddig ha jött a leolvasó, simán lecsavaroztam, most viszont össze-vissza görbült, hajlott az egész. Úgy döntöttem, kulccsal nyitható ajtót szereltetnék inkább a szekrényre, de a lakatos, aki felhívtam, azt felelte, hogy ez babramunka, és nem vállalja. Milyen mester lenne az, aki elvállalja?

2019. júl. 20. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van egy kis műszaki érzéke megtudja csinálni. A vaslapot le kell szedni, csavarokat levágni, zsanérokat felszerelni plusz egy kilincset vagy valami retesz zárat rátenni és ennyi. Igazából ehhez nem kell lakatos mert ez nekik nem feladat, nem véletlen rázott le téged. Egy olyan embert keress aki ilyen ezermester típus. Akár asztalossal is beszélhetsz aki zsanérokat felcsavarozza, és jóccakát.

Másrészt a szomszéd öreglányt is mozgasd meg ha már rongált akkor legalább egy megfelelő szakembert szerezzen. A vízórás nem bírta leolvasni akkor így járt, hagynia kellett volna egy cetlit hogy ott járt, és te egyeztethettél volna vele időpontot és bediktálod az óraállást és kalap.

2019. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefényképezed,hogy mit is kell csinálni...

Fényképpel felrakod a Jófogásra,hogy alkalmi barkácsolót keresel,aki ezt,és ezt meg tudná csinálni...

Már több apró dolgot csináltattam így.

2019. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd némi rakassa rendbe vagy a közös képviselő
2019. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha kulccsal lesz csak nyitható, akkor a szomszéd öreglány majd a zárat veri szét
2019. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam fa tokot es rá az elöszobabútorral harmonizáló ajtót csinállni a kuncsaftjaimnak, asztalosként, de sajnos most nem vagyok az országban.
2019. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Szomszéd nénit elkapta a közös képviselő, mint kiderült, nem csak az én ajtómat verte szét (pedig a másikon volt zsanér, csak el kellett volna húzni a reteszt, de mindegy). Sajnos a kézügyességem egy nagy 0, de köszönöm a tippeket mindenkinek!
2019. júl. 20. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét miket árulnak a barkácsboltokban, és gondolkodj, ezekből mit tudnál összerakni. Megkérdezni őket nem érdemes, rengeteg hülyeséget fognak mondani, csak hogy mondjanak valamit... mi egy fürdőkád előlappal jártunk így, a szakemberek olyan ordas dolgokat tanácsoltak, hogy a hajunk égnek állt, aztán csak mi oldottuk meg. Én amúgy vágatnék oda egy bútorlapot, és valahogy rögzíteném. Az öregasszonynak meg mondd meg, hogy hozzá ne nyúljon még egyszer.
2019. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért fæsza, hogy a vízóralevadó elnézte, hogy szétveri a nyanya az ajtókat
2019. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!