Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízszerelők végeznek télen is...

Vízszerelők végeznek télen is ház komplett beszerelését radiátorokkal (gázfűtéshez), akár decemberi/januári kezdéssel is?

Figyelt kérdés
Persze, kezdhetik korábban is, a lényeg, hogy nekem nem fontos, hogy végezzenek vele, mire elkezdődik a fűtési szezon, mivel egyedül vagyok, tavaly is olajradiátorral fűtöttem azt az egy kis szobát, amiben átvészeltem a telet. De, szeretném, hogy a többi helyiséget ( vagy többet is, ha nem is mindet) is fűthessem...amikor végeznek, akkor végeznek, nincs tétje...addig olajradiátorozok.
2019. júl. 23. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, de most szólj neki, mert a jó szaki be van táblázva.
2019. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Télre is be vannak táblázva?

Kicsit megtorpantam az intézkedésben, mert a gázművek még a tavasz elején (márc. vége) befogadta a gázfogyasztási igényemet, és hogy ingyen behozzák a gázt a házba a telek előtt elmenő vezetékről), és ...majd küldik a szerződést. Hát, azóta is küldik, most július 23.-a van. (pedig elektronikusan -emailben várom - az nem kallódhatott el, vagy nem fogható a postára.

2019. júl. 23. 13:46
 3/10 mindentudó99 ***** válasza:
A lényeg az ha neked rá is ér nehogy ilyet mondj egyetlen mesternek is. Mert akkor mindíg tol9gatják a te munkád későbbre. Elég ha te tudod hogy ráér. A szolgáltatót meg hívd fel és tájékozódj.
2019. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi taktikai ötletet!!

Én (is) éépen most jutottam el odáig, hogy rájuk szólok. De...az is igazság, hogy azért is nem "mozgattam" őket, mert még én magam is vívódtam, hogy válasszam-e inkább az infrapaneles fűtést..s ez persze azért is "jött", mint gondolat, mert attól tartottam, hogy nem végeznek a gázos mindennel mire elkezdődik a fűtési szezon....Aztán most "világosodtam meg"...hogy hiszen nekem az nem is életbevágó, hogy befejezzék addigra...így aztán mégis visszatérek eredeti elképzelésemhez, a gázhoz.

Valójában voltak még magánéleti tényezők is, amik úgymond "belassították" az agyamat...de nőt azt találok még magamnak (bár lassan kezdem azt hinni, hogy egyik sem komplett....mindegy, egy akkor is legyen...nem magyarázom...

2019. júl. 23. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Felejtsed el,hogy gáz szolgáltató neked telekhatáron kívül ingyen dolgozik .Ezért csúsznak a bekötések,mert nekik is engedélyeket kell megkérni,hogy egy utat felbontsanak,majd helyre állítsanak .

Ennek a költségét is fogják terhelni .

Az ingyenes talán az lehet,hogy a mérő óra felszerelésének nem lesz munka díja .

2019. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2

Igen, mert télen elmennek építkezésekre dolgozni.

2019. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 -nek: Nekem a hölgy a telefonban azt mondta, hogy 250 méterig ngyen behozzák, ha nagyobb a táv, csak a többletért kell fizetni. Elvileg a beszélgetésünk rögzítve van (minőségbiztosítás). És (ha jól tudom) a gázvezeték a házam felőli oldalon megy, nem kell utat átfúrni. Ugyan úgy, mint amikor földkábelen hozták be a villanyt (kb. 3 éve) (mert a villanyoszlopok is ezen az oldalon vannak. Annak idején (még a tavasz elején) amikor megigényeltem a gázfogyasztást, térképszelvényt is kellett küldenem nekik.
2019. júl. 23. 16:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a házam kb. 10 méterre van a járdától
2019. júl. 23. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez valami helyi rendelet lehet? Önkormányzattal kell intéztetni?


Amúgy én is esélyesnek tartom, hogy ez télen sem lesz meg, vagy mélyen a zsebedbe kell nyúlni.

2019. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én Győr környékén élek, az itteni gázszolgáltató bulija ez...de, lehet, hogy nem csak az ittenié, nem tudom.Vagyis az, hogy 250 m-ig ingyen behozzák a házba.

info@nkmedgazhalozat.hu

fenti emailen intéztem a dolgokat, ill. telefonon, de a tel szám most nincs előttem

2019. júl. 24. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!