Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A koszos rongyokat kiöblítve...

A koszos rongyokat kiöblítve bedobjátok a mosógépben?

Figyelt kérdés
És amivel a WC ülőkét töröltétek át azt is? Vagy az rögtön kuka?

2019. aug. 21. 21:04
 1/4 anonim válasza:
54%

Wc ülőkéhez a Lidlben veszek 80 darabos nedves törlőkendőt, de nagyon takarékosan bánok vele mert környezetszennyező és pazarló dolognak tartom.

Először a felső, ülőrészt törlöm át, majd a belső részt, és a perem felső részét, ha még nem túl piszkos.

A nagyon piszkos vagy takarító textileket, beáztatom és enyhén átmosva teszem a mosógépbe.

2019. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos megszólnak majd a mindent sterilizáló Öko anyukák, de én kimosom őket. Használat után kiöblítem, és 2-3 hetente mikor 8-10 db ilyen rongy összegyűlik kimosom őket.
2019. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
95 fokos mosásba, de általában én is lidls törlőkendőt veszek
2019. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Csak ezekkel a törlőkendőkkel az a baj, hogy nincs bennük fertőtlenítőszer (kivéve a domestosban), ami ugye azert a wcnél nem árt. Én Sanytollal befújom az ülőkét és a csészét és utána végigtörlöm a ronggyal.
2019. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!