Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatótálcán lévő karcok...

Mosogatótálcán lévő karcok ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Rozsdamentes acél mosogatónk van.

Körülbelül másfél hete van, de a dörzsi szivaccsal sikeresen ki is dörzsöltem az oldalát. Az alját pedig valószínűleg kés vagy edény karcolhatta meg.


Olvastam a neten, hogy fogkrém segíthet rajta.

Használna neki? Nem szeretnék rontani a helyzeten. Van rá más házi praktika?

Hogy kerüljem el a további karcokat?


2019. okt. 8. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mondtam már az előző kérdésednél is. Engedd el. Albérlet, használod, mindenkié karcos. Szerintem a fogkrém mi a lókukit segítene rajta. De most komolyan. Szerinted ha fémet összebaszkodod azon segít a fogkrém? Akkor mindenki baleset után azzal kenegetné a kocsiját.
2019. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A mosogató tálca mindenkinél karcolódik, így az miatt nem kell aggódnod, inkább örülj, hogy nem égett le a lakás a megolvasztott rezsótól.
2019. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy kerüld a további karcolódást, hogy nem dörzsi szivaccsal takarítod ki, és nem dobáljátok a mosogatóba a késeket. A fogkrémet pedig felejtsd el, elég hülyén is hangzik, nem?
2019. okt. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A fogkrém políroz, a kisebb karcokat eltüntetheti ha szorgalmas vagy.
2019. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy fogkrémmel nekimenj, még ha políroz is! Ha hatékony lenne, akkor jaj lenne az emberek fogainak! A karcolás ne bántsa a szemeidet.
2019. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Neked mosogató alátétre van szükséged, hogy elkerüld a további karcokat.


[link]

2019. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg mosogatni.

Nem bele.asszuk, hanem belerakjuk. Nem élivel, hanem lapjával. Nem súroljuk, hanem forró vízben mosogatni, mosogatószerrel, szivaccsal, gumikesztyűben.

Alulra pedig vegyél betétrácsot.

2019. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!