Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van aki még mosóport használ?

Van aki még mosóport használ?

Figyelt kérdés
Ismerőseim megszóltam, hogy nem ezeket a nagyon menő tabelttákat használom. Szeritem az egyik sem ér semmit. Folyékony mosószer úgyszintén
2019. okt. 22. 06:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%

Én viszonylag későn álltam át, a mostani gépem annyira kevés vízzel mos, hogy még a valóban kompakt, minimális adagú mosóporok is sokszor száraz, fehér foltot hagytak száradás után.

Pedig én jobban szerettem a port.

2019. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
33%
Nem szeretem a mosóport az említett lerakódások miatt. Nagyon durván szennyezett ruhákhoz folyékony mosószer egyébként meg kapszula( 3 euró a 20 mosásra elég kapszula). Gond nélkül feloldódik 30-40 fokon is. Szerintem nem szegénység vagy gazdagság kérdése hanem hogy ki mit szokott meg illetve kinek mit 'szeret' jobban a gépe.
2019. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. okt. 22. 18:45
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Folyékony és por is. Persze Ausztriában vett persil és ariel, az olcsó szutyok nem volt jó nekünk sem
2019. okt. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Még anyukám váltott gélre, mert neki is rajta maradt a ruhákon a por. Úgyhogy én már a gél használatát örököltem. Egyébként a mosgépem is kb csak egy programhoz ajánlja a port, ami vagy 3 órás, azt meg el se indítom.

Kapszulát még nem próbáltam, elég drágának tűnik.

2019. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én nemrég valtottam A+ mosógépre Hajdu automatáról es utálom. Ezért valtottam gélre. Oltari büdös mososzerszaga van mindennek mert nagyon kevés vízben mos, és bennemarad a mososzer, és az utolsó öblítővízbe teszi az öblítőt. Úgy utálom ahogy van! A gél pedig jobban csúszik, rengeteg fogy, sose költöttünk ennyit mososzerre. Úgyhogy kérdező, nem ciki
2019. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Anyukám mosópor használ, abból is csak egy márkát, az öcsém alergiája miatt. Nekem meg bármi megfelelő, ami éppen akad, de általában folyékony mosószert használok. Igaz, egyetemre járok, nincs hol igazán összekoszolódnom. Egyedül a konyharuhák szoktak láthatóan koszosak kenni, de
2019. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17, véletlenül elküldtem.


Szóval a konyharuhák szoktak láthatóan koszosak lenni, de azt beáztatom mosogatószeres vízbe és kész.


Kedves Kérdező, ne foglalkozz azzal mit mondanak, a lényeg az, hogy tiszta ruhában jársz. Aki ilyenbe köt bele, azzal tényleg nem érdemes foglalkozni, alacsony lehet az értelmi színvonala.

2019. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Az én kb. 30 éves automata mosógépem még abból az időből származik,

amikor még örök időkre gyártották a háztartási gépeket, és a mosóporon kívül nem is létezett más alternatíva, így erre kalibrálták eleve.

Tökéletesen ki is mos mindent.


Viszont a mostani drága szuper-takarékos gépek olyan kevés vizet használnak, hogy nem is tud a mosópor maradéktalanul feloldódni benne, így kárt tesz a ruhákban.

Ezeknek már igen drága az üzemeltetése, főleg ha belekalkuláljuk azt is, hogy milyen sűrűn romlanak el, ill. hány évente kell helyettük újat venni.

2019. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ultra csóró vagyok, mert Ariel port használok többnyire. Nem marad nagyon semmi a ruhák szálai között, mert 1 én nem rövid programon mosok, 2 a szárítógép pedig mindent kivisz belőle.
2019. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!